Головна Релакс Де замовити якійсний друк фото у Львові

Де замовити якійсний друк фото у Львові

mamabook
5 Переглядів
картина

картина

Друк фотографій залишається популярною послугою. Незважаючи на розвиток технологій, електронні носії досі не вважаються надійними. Зйомні жорсткі диски дуже часто дають збої в роботі. А якщо зберігати свої світлини на спеціальних сервісах, то потрібно постійно сплачувати абонплату. Лише фотографії, які були надруковані на фотопапері, залишаються з вами на все життя. Це пам’ять, яку можна взяти до рук чи вклеїти у фотоальбом. Надрукувати фото ви можете, оформивши замовлення на сайті https://kopibum.com.ua/druk-fotografiy/. Дізнайтеся, які головні переваги львівської друкарні-копіцентру «КопіБум».

Дуже швидко

Скористайтеся послугою «сьогодні на сьогодні». Звернувшися з метою друку світлин, ваше замовлення видається готовим уже протягом 1-2 годин. Причина такої швидкої роботи – це використання сучасного обладнання. У «КопіБум» стоїть професійний фотопринтер Epson, який має високий показник якісного друку. За один день можна виготовити сотні світлин.

Різноманітні формати

Ви можете замовити виготовлення світлин як для сімейного фотоальбому, так і для розміщення в фоторамках. Тому й розміри фотографій можуть дуже відрізнятися. Обрати також можна й різні види фотопаперу для друку.

Які світлини друкують у «КопіБум»:

  • глянцевої чи матової текстури;
  • у популярному розмірі 10х15 см;
  • формат 13х18 см;
  • фотографії 15х20 см;
  • фото 20х30 см.

карта желаний

Із можливістю доставки

Клієнтам не обов’язково чекати декілька годин, доки їхнє замовлення буде надруковано. Особливо це стосується гостей Львова, які перебувають у місті недовго. Ви можете оформити замовлення дистанційно та отримати готові фотографії із доставкою «Новою поштою». Доставка може бути як по Львову, так й інших містах України.

Оптові ціни

Чим більше світлин ви друкуєте – тим дешевша вартість кожної з них. На сайті друкарні-копіцентру вказано, яка вартість послуг при різних тиражах. Ціни можуть бути в 2-3 рази нижчими, коли ви друкуєте декілька фото чи відразу понад 50 екземплярів.

мультирамка

Не лише фотографії

Друкарня-копіцентр «КопіБум» виконує широкий спектр послуг. Окрім друку фото, ви можете замовити виготовлення поліграфії різних форматів. Це візитки та наклейки, листівки й буклети. Серед інших популярних послуг копіцентру: брошурування, виготовлення твердої палітурки, сканування документів та ксерокопії, ламінування, набір і редагування/форматування текстів.

Читайте також