Головна Здоров'я Де замовити якісну оптику?

Де замовити якісну оптику?

mamabook
47 Переглядів
катаракта

катаракта

Сучасний ритм життя та активне користування гаджетами негативно впливає на стан здоров’я очей. Показники погіршення зору зростають навіть серед дітей-дошкільнят. Тож питання корекції та вибору якісних окулярів чи лінз залишається актуальним ледь не для кожної української родини. Також не варто забувати, що негативно на зір впливає і сонячна радіація. Тож в піки активності літнього сонця необхідно надійно захищати очі від опромінення. Відомий у Хмельницькому салон оптика «Прозорість» спеціалізується на продажу товарів для зору. Дізнайтеся про головні переваги вибору товарів саме в цьому магазині.

Мережа салонів

«Прозорість» представлена декількома магазинами по місту Хмельницький. Оптика від цієї мережі продається на вулицях Соборна, Подільська, Майборського, є також філіал на проспекті Миру. Окрім цього, сайт салонів «Прозорість» працює як інтернет-магазин. Тож зробити замовлення товарів можуть мешканці з усієї України та з можливістю швидкої доставки до будь-якого населеного пункту.

окуляри

Величезний вибір

Завітайте до мережі салонів чи перегляньте каталог інтернет-магазину та переконайтеся у широкому асортименті товарів. «Прозорість» пропонує лише сертифіковану продукцію від топових брендів. Які категорії товарів представлені в салоні оптики:

  • окуляри від сонця;
  • оправи для різних типів окулярів;
  • футляри різних дизайнів;
  • контактні лінзи;
  • розчини для чищення, зберігання лінз;
  • аксесуари для контактних лінз.

линза

Можливість консультації

Салон «Прозрість» пропонує своїм відвідувачам не лише спеціалізовані товари для зору, а й спектр офтальмологічних послуг. У салонах ведуть очні прийоми досвідчені окулісти. Вони проводять повноцінну діагностику зору, застосовуючи провідне японське та німецьке обладнання. У мережах «Прозорість» можна відразу ж підібрати окуляри або контактні лінзи. Огляди можуть пройти і дорослі, і діти. Також покупці отримують фахові рекомендації щодо застосування та правильного догляду за лінзами для зору.

зір

Ремонтні роботи

Ще один унікальний вид послуг – це ремонт окулярів для зору чи захисту від сонця. Такі види робіт користуються великим попитом. Проте знайти кваліфікованого майстра практично неможливо. Тож покупцям доводиться витрачати значні кошти на покупку нових товарів. Проте клієнти мережі «Прозорість» мають можливість звернутися до спеціалістів із метою ремонту окулярів та отримати чудове обслуговування.

Читайте також