Головна Релакс Де замовити якісну бутильовану воду в Києві

Де замовити якісну бутильовану воду в Києві

mamabook
19 Переглядів
вода

водаМінімальний об’єм води, яку слід випивати щоденно, складає 1,5 літри. Цей показник суттєво зростає, якщо ви активно займаєтеся спортом чи хворієте. Адже вода найкраще виводить токсини з організму та дбає про сталість внутрішнього середовища. Та не вся вода однаково корисна. Важливо пити саме негазовану столову воду із низькою мінералізацією. І вона не повинна містити важких металів та небезпечних домішок. Ви можете замовити воду Київ у Feel Free Water. Чому варто обирати саме цю компанію?

Зручний графік роботи

Для мешканців великого міста важливо отримувати послуги та товари навіть у вихідні дні. Подати заявку на доставку бутильованої води ви можете з понеділка по суботу. Товар буде доставлено вчасно за узгодженим із клієнтом часом. Доставка відбувається в усі райони Києва. Кур’єри повідомляють про час свого візиту заздалегідь.

Якість

Клієнти Feel Free Water можуть ознайомитися із сертифікатами якості. Вони є у відкритому доступі на сайті компанії. Переконайтеся, що доставка бутильованої води – це запорука здоров’я усієї родини. Вживайте лише чисту та безпечну рідину, яку можна вводити в раціон навіть маленьким діткам.

вода

Комплексний підхід

Доставляти воду великим об’ємами в бутлях – це практично та бюджетно. Проте зовсім незручно у користуванні в домашніх умовах чи в офісі. Тож покупці мають можливість скористуватися додатковою послугою компанії. Це оренда кулера. Взяти обладнання у користування можна на будь-який термін. Наливати воду буде зручно всім членам родини. До того ж, кулер дозволяє підігрівати питну воду, що важливо для приготування напоїв, страв.

Заощаджуйте разом із Feel Free Water

Зверніть увагу, компанія пропонує різні акції на доставку води. Слідкуйте за ними в спеціальному тематичному розділі на сайті чи в соцмережах. Які вигідні пропозиції для клієнтів діють зараз:

  • при замовленні кулера можна безкоштовно отримати 2 бутлі води;
  • замовляючи 2 бутлі води, нові клієнти отримують помпу безкоштовно.

кулер

Швидкий зв’язок

Менеджери Feel Free Water швидко обробляють заявки клієнтів, тож питна вода буде доставлена без затримок. Зручно, що існує декілька способів оформлення замовлень. У робочі години покупці можуть зв’язатися з консультантами за телефоном. Цілодобово також можна залишати заявки на сайті компанії. Їх оперативно відпрацюють та повідомлять клієнтам про час найближчої доставки води.

Читайте також