Головна Релакс Де замовити кокосову олію

Де замовити кокосову олію

mamabook
85 Переглядів

кокос, маслоПро користь кокосової олії наш портал Mamabook вже писав багато разів.

Коротко нагадаємо про його корисні властивості:

  • Збільшення метаболізму на 50%.
  • Ефективне схуднення.
  • Профілактика старіння мозку.
  • Виведення токсинів із організму.
  • Профілактика старечого маразму.
  • Покращення стану волосся, шкіри.

Якою повинна бути якість кокосової олії?
Це продукт холодного віджиму (extra virgin). Найякіснішу олію виготовляють в Індії, Малайзії, Індонезії, Тайланді. У рідкому стані олія абсолютно прозора, злегка з білим відтінком, без домішок, приємно пахне. Не гірка на смак!

Де купити якісну кокосову олію
На жаль, на нашому ринку безліч неякісних продуктів. Часто кокосова олія продається несертифікована. Багато інтернет-магазинів здорової їжі та для вегетаріанців відправляють покупцям олію в розливних одноразових ємкостях із харчового пластику. Умови, в яких розливалася олія, дуже сумнівні. Немає гарантії, що продукт приходить чистим, безпечним для внутрішнього використання.

Сьогодні в усьому світі популярність завоював сайт iherb.com. На ньому представлені високоякісні, екологічно чисті, кошерні та безглютенові продукти. Увесь товар сертифікований. Це найкраще місце для купівлі якісних вітамінів, органічної косметики, у тому числі й кокосової олії.

Iherb.com здійснює доставки по всьому світу, у тому числі в Україну, Казахстан, Білорусію, Росію. Дуже вигідні умови доставки. При середньому замовленні на Айхерб нерідко діє можливість безкоштовної доставки.

Хочете зробити замовлення на Iherb? Використайте промокод AAT9350 – і ви отримаєте знижку 5%. Дія промокоду необмежена. Його можна використовувати постійно. 


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також