Головна Релакс Де вигідно замовляти розливну парфюмерію

Де вигідно замовляти розливну парфюмерію

mamabook
55 Переглядів
парфуми

парфумиВдало підібраний аромат можна сміливо назвати частиною іміджу. Жіноча й чоловіча парфумерія користується величезним попитом і зацікавлення до цього сегменту продукції лише зростає. Тому продаж ароматів вважається одним із успішних варіантів бізнесу. Чимало приватних підприємців відкривають свої невеличкі парфумерні точки або створюють інтернет-магазини, що також передбачає перспективу росту. Якісні розливні парфуми оптом приставлені на сайті https://duhiopt.com.ua/catalog/dukhi-na-razliv-optom. Ми ж назвемо, як мінімум, 5 причин, чому варто співпрацювати з цією компанією.

5 переваг замовлення парфумів на сайті DuhiOpt

Співпраця без ризиків

Нерідко приватні підприємці обирають для себе вигідні та вдалі товарні пропозиції, але бояться зробити оптове замовлення, сумніваючись у якості продукції. Компанія DuhiOpt відкрита до чесної співпраці. Нові клієнти можуть замовити безкоштовно зразки парфумів! Це набір із 3 тестерів об’ємом по 10 мл кожен. Тестуйте – і лише потім сміливо робіть своє перше оптове замовлення.

отследить посылку почта России

Підтверджена якість

Незважаючи на доступну вартість продукції, представлену на сайті DuhiOpt, усі аромати відрізняються ще й високою якістю. Причина – у складі та походженні сировини. Для виготовлення жіночої і чоловічої парфмерії використовуються виключно французькі компоненти. Парфуми складаються на 30% з якісних олійних ароматичних концентратів.

Переваги парфумів із французьких інгредієнтів

Подібний склад дає безліч переваг і визначає особливості розливної парфумерії:

  • Відмінна стійкість (24 години на тілі та 72 години на одязі).
  • Доступна ціна.
  • Мінімальний ризик алергічних реакцій.
  • Різноманітність ароматів.

Подібність до брендів

Мало хто сьогодні може собі дозволити продукцію (і особливо новинки) відомих брендів. Тому доступні, але якісні аромати завжди будуть користуватися популярністю. Одна з переваг замовлення продукції на DuhiOpt – це чіткість в описі парфумів. У кожній товарній позиції вказано, які саме аромати відомих виробників вони нагадують.

парфуми

Можливість дрібного опту

В умовах сучасного ринку потрібно залишатися гнучкими, мінімізувати бюджети, але при цьому регулярно оновлювати свій товарний ряд. Співпрацюючи із компанією DuhiOpt, привітна підприємці можуть робити вигідні замовлення в розмірі всього 10 одиниць.

Зручний графік роботи

Парфумерія на розлив вимагає регулярного оновлення позицій. Чимало ароматів швидко закінчуються, а власникам торговельних точок важливо вчасно отримувати товар. Тому компанія DuhiOpt працює шість днів на тиждень і оперативно відправляє замовлення по всій Україні.

Читайте також