Головна Краса Де вибрати найкращий фрезер для манікюру

Де вибрати найкращий фрезер для манікюру

mamabook
55 Переглядів
фрезер

фрезер

Фрезер – базовий та незамінний інструмент у роботі майстра манікюру. Від його технічних характеристик залежить якість результату. Це не лише питання естетики, але й можливості виконання безпечного манікюру чи педикюру. Також фрезер для манікюру сміливо можна назвати універсальним апаратом. Адже його використовують не лише в умовах салону. Якщо ви вмієте виконувати цю б’юті-процедуру самостійно, то фрезер допоможе заощадити час і кошти – робити апаратний манікюр можна вдома.

Основні правила вибору фрезера

Перш ніж придбати обладнання, майстру слід визначитися з об’ємом запланованих робіт. Будете ви працювати лише з руками чи виконуватимете і манікюр, і педикюр. Це рішення впливає на показники фрезера – його необхідну потужність та кількість представлених насадок для спилювання.

Порада 1. Оцініть потужність

Для манікюру достатньо, аби фрезер мав 30-60 Вт. Проте нігті на ногах мають більш міцну структуру, а значить – апарат повинен мати від 65 Вт і більше.

педикюр

Порада 2. Швидкість роботи

Визначається таким показником фрезеру, як кількість обертів за хвилину. Якщо йдеться про професійне використання обладнання, то орієнтуйтеся на показник у 30 000 обертів/хвилину для манікюра, у 35 000 – для педикюра. Домашній фрезер може бути менш швидким. Для персонального застосування підійдуть моделі на 25 000 обертів.

Порада 3. Розбірні ручки

Це важливий нюанс, який впливає на тривалість експлуатації приладу. Зйомні та розбірні ручки дозволяють міняти щітки, пружини. Якщо ручка фрезера цільна, нерозбірна, то при незначних поламках доведеться міняти її повністю, а не окремими деталями. Від цього відразу ж зростає вартість за обслуговування апарату.

Порада 4. Виробник

На ринку представлено безліч моделей китайського виробництва. Проте вони мають невисоку потужність, неякісну зборку. Аби фрезер прослужив не один рік, надати перевагу варто обладнанню з Кореї чи країн ЄС.

Порада 5. Питання комплектації

У цілому можна виділити декілька принципових моментів, які характерні для якісного, стабільного та зручного в роботі апарата:

  • корпус із металу (більш зручний у ремонті, ніж пластиковий);
  • ергономічна ручка, яка надійно лежить у руці, не ковзає;
  • наявність ручок для важкодоступних зон;
  • комплект запасних щіток;
  • сумка з кількома відділами;
  • педаль під ногу (для салонних моделей).

часы

Манікюрні фрезери на Prokrasa.com.ua

Інтернет-магазин Prokrasa спеціалізується на продажу якісного професійного обладнання для салонів краси, майстрів різних профілів. На сайті представлений великий вибір фрезерних апаратів та комплектуючих до них. Різноманіття моделей продиктовано великою кількістю брендів, з якими співпрацює магазин. Це надійні та провідні бренди, які зарекомендували себе на ринку. Обрати можна фрезери від F.O.X., Proxxon, Xenox, Nail Drill та інших виробників.

Усі апарати сертифіковані та мають відповідну документацію. Аби не помилитися з покупкою, спеціалісти Prokrasa надають якісні консультації щодо вибору апарату, необхідної комплектації. Також слідкуйте за постійними акціями на сайті та вигідно купуйте товари для професійної діяльності чи домашнього використання.

Читайте також