Головна Здоров'я Де в Україні великий вибір сертифікованої медтехніки

Де в Україні великий вибір сертифікованої медтехніки

mamabook
32 Переглядів
гіпоксітерапія

гіпоксітерапія

Медичне обладнання – базовий аспект якісного лікування. Адже сьогодні важливе значення має не лише практичний і теоретичний досвід лікаря, а й можливість проводити ретельні діагностику, терапію та реабілітацію. Лише комплексний підхід, що передбачає використання новітних апаратів та обладнання, допоможе дбати про якісне обслуговування пацієнтів різних вікових груп. Сучасні клініки дбають про оснащення своїх закладів – від стаціонарів до реанімаційних відділень. Медичний маркет ITMED пропонує великий вибір техніки різного призначення. На сайті компанії https://market.itmed.org/ua/ ви можете обрати обладнання різної специфіки для стаціонарного лікування чи домашнього – для підтримання потреб паліативної допомоги.

Переваги вибору товарів в ITMED

Компанія розроблена як потужний майданчик для закупівлі якісного, а головне – сучасного медичного обладнання. У каталозі компанії представлені провідні моделі апаратів. Також можна обрати бюджетні моделі, які підтвердили точність у роботі та тривалий період експлуатації. Важливо обирати саме сертифіковано медтехніку провідних брендів. Адже обладнання буде потребувати мінімум ремонту, діагностики та заміни комплектуючих.

Чому варто замовляти техніку саме на market.itmed.org:

  • замовлення на закупівлю обладнання приймається цілодобово в онлайн-режимі;
  • активна підтримка консультантів, можливість замовити зворотний дзвінок;
  • покупці можуть зарезервувати вміст свого кошика або ж оформити замовлення через електронну пошту;
  • гнучка система знижок і накопичень;
  • э офіційна гарантія на обладнання та можливість його повернення.

Завдяки медмаркету вдається зробити повне оснащення медичного закладу. За посиланням https://market.itmed.org/ua/catalog/oborudovanie_meditsinskoe/ ви можете переглянути всі категорії товарів, щоб обрати необхідні моделі для лікарні, реабілітаційного центру, косметологічного кабінету тощо.

лікар

Не лише техніка

Медичне обслуговування потребує не лише якісного обладнання, але й суміжних матеріалів. Що можна замовити на сайті для комфортної роботи лікарів та медичного персоналу? Це одноразовий медодяг, папір для друку результатів діагностики, фізіогель для проведення огляду під контролем УЗД чи виконання пацієнтам ЕКГ. Також ви можете обрати дезінфікуючі засоби для підтримання стерильності робочих поверхонь, приміщень і палат.

Перебування в стаціонарі пов’язано з інфузійною терапією. На сайті https://market.itmed.org/ua/catalog/raskhodniki_meditsinskie/ ви можете придбати катетери, шприці, системи для виконання крапельниць. Обов’язково знадобляться стерильні медичні рукавички та різні види перев’язувальних матеріалів. Якщо в закладі проводиться забір біоматеріалу на аналізи, то з витратних матеріалів постійно необхідні ємності та пристрої для забору крові, сечі, слини, калу.

Читайте також