Головна Релакс Чим відрізняються суші від ролів?

Чим відрізняються суші від ролів?

mamabook
15 Переглядів
Суші

СушіСуші та піца – чи не найпопулярніші страви серед українців. Їх завжди можна замовити в офіс чи на корпоратив, на відпочинку на природі чи дитячий день народження. Суші – чудові можливість швидко й легко урізноманітнити домашнє меню. Це гарні ідеї для страв на уікенд для великої родини. Головна перевага в тому, що суші готуються безпосередньо після замовлення, а не з напівфабрикатів. Тож це гарантія, що їжа буде доставлено свіжою й смачною. Величезний вибір суші та піци у Львові представлено на сайті smaki-maki.com. Ми ж пропонуємо з’ясувати, чим між собою відрізняються дві популярні японські страви – суші й роли?

Спочатку про спільне

Обидві страви готуються на основі рису із високим вмістом клейковини, рисового оцту, соєвого соусу та, як правило, із морепродуктів. Але способи приготування й презентація, форма й комбінування продуктів принципово відрізняються.

роли

Що означають назви?

Назва «роли» походить з англійської мови від слова roll та в перекладі означає «рулет», «згорток», «скручувати». Дійсно, при приготуванні ролів їхній вміст скручується в листя норі – висушені морські водорості, а потім ріжуться на необхідну кількість порцій круглої форми.

Суші готують у вигляді довгого шматочка рису, що покритий рибним філе чи морепродуктом. Зверху суші зазвичай перев’язують стрічечкою з водоростей.

Різниця між суші та ролами:

  • Спосіб приготування. Аби зробити роли, використовується спеціальний бамбуковий килимок для скручування – макісу. Суші готують виключно вручну.
  • Форма. Фактично роли виготовляють у вигляді рулетів із загорнутими всередину складниками. А суші – це просто рис зі шматочками «начинки» зверху.
  • Спосіб подачі. Традиційно суші потрібно їсти спеціальними паличками. Для ролів немає таких обмежень – їх дозволено вживати просто руками.
  • Різноманіття. За класичними рецептами, у ролах можна використовувати більше видів різної начинки. Суші – значно консервативніша їжа, тож із рисом передбачено поєднання виключно риби чи морепродуктів.

Цікаво, що в традиційному японському рецепті можна використовувати лише сиру рибу. Сьогодні технології виготовлення змінені й адаптовані, тож суші – безпечна, смачна й корисна їжа.

Читайте також