Головна Здоров'я Чим шкідлива вівсянка?

Чим шкідлива вівсянка?

mamabook
45 Переглядів
що їсти на сніданок

що їсти на сніданокВівсяна каша – один із найкорисніших варіантів сніданку. Проте лише за двох умов. По-перше, якщо ви вживаєте вівсянку не частіше, ніж 2 рази на тиждень. По-друге, якщо для приготування каші використовується цільнозернова вівсянка.

Які негативні наслідки для здоров’я може мати часте вживання вівсянки?

Збільшення цукру

Проблема вівсяної каші – в рецептах. Більшість людей традиційно докладає до вівсянки фрукти, сухофрукти, мед чи варення, шоколадну стружку. А це збільшує калорійність страви й призводить до стрибків рівня цукру в крові.

Відсутність різноманіття

Лише різноманітний раціон може гарантувати повноцінне здорове харчування. Тож слід регулярно змінювати типи сніданків, аби отримувати максимум нутрієнтів.

Втрата м’язової тканини

Часте вживання вівсянки призводить до втрати м’язової маси. Вівсянка надовго дозволяє зберігати відчуття ситості, тому протягом дня ви починаєте вживати менше калорій. У результаті це призводить до схуднення, а далі – поступової втрати м’язів.

Здуття живота

Вівсянка – продукт, багатий на клітковину. При надмірному вживанні починаються мететоризми. Тому слід знати міру і в розмірах порції, і в частоті приготування вівсяної каші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також