Головна Дошкільнята Чим розважити дитину вдома

Чим розважити дитину вдома

mamabook
106 Переглядів
дитина

дитина

Якщо у вас вихідні, канікули, малюк не дуже добре себе почуває, або на вулиці дощить, і ви змушені залишатися вдома, завжди постає питання, чим розважити дитину. Звісно, можна дозволити пограти на телефоні, планшеті, або подивитися мультики. Але хочеться провести час і з більшою користю. Тому, ми пропонуємо вам перелік цікавих занять.

На сайті https://1000porad.com ви можете знайти 115 ідей, чим зайняти дитину вдома 5 років, а ми для вас відготували 11 універсальних варіантів, які підійдуть для будь-якого віку, якщо ви вірно підберете матеріали та тематику.

Чим розважити дитину вдома

1. Конструювання

Підійдуть різні види конструкторів, які подобаються малюкам: LEGO; магнітні; електронні; комплекти для збірки моделі автомобіля, літачка; 3D конструктори; решітчасті, у формі кубиків.

2. Настільні ігри

Для того, щоб розважити дитину, використовуйте карткові ігри, лото, доміно, ігри на магнітах, шахи, шашки, економічні, розвиваючі, стратегічні, головоломки, ігри з кубиками та фішками.

настольная игра

3. Малювання

Якщо дитина зовсім маленька, хай помалює пальчиковими фарбами. Для старших любителів творчості підійде розфарбовування, малювання за контурами, за номерами, малювання на чорному папері. Тільки варто запастись готовими наборами, або альбомом, олівцями, фломастерами, фарбами та допоміжними аксесуарами.

4. Ліплення

Ліпити можна з тіста, пластиліну, глини, пластики, повітряного пластиліну. Вибір матеріалу залежить від віку дитини та її творчих здібностей.

5. Аплікації

Один із різновидів – це аплікації з круп. Такий вид творчості захоплює діток різного віку, бо він не тільки цікавий, але й приємний на дотик (малюки полюбляють перебирати крупи).

аплікація

6. Спільна кулінарія

Якою смачною здається страва, приготована власними руками! Дайте можливість діткам створити свій шедевр. Підберіть нескладний рецепт випічки, салату, або іншої страви, та вирушайте на кухню.

7. Активні ігри

Діти не люблять довго сидіти на одному місці, тому варто підготувати для них більш активні ігри: «Твістер», «Пошук скарбів», «Крокодил», «Дженга» та інші.

8. Спортивні настільні ігри

Для малюків, яким подобається спорт, варто підготувати такі ігри: «Настільний теніс», «Аерохокей», «Настільний футбол», «Хокей», «Більярд».

9. Читання книг

Тут важливо вірно підібрати тематику, відповідно до віку та інтересів малюка. Чудовою ідеєю буде перегляд енциклопедій, з них можна почерпнути багато корисної інформації, вони бувають на різноманітні теми (Тварини, Рослини, Автомобілі, Динозаври, Технології, Літаки, Космос, Цікаві факти).

книга

10. Ляльковий театр

Влаштуйте цікаву, веселу, пізнавальну виставу. Розіграйте якусь відому казку, або придумайте свою. Дитина нехай допомагає з приготуванням костюмів, декорацій.

11. Пальчиковий театр

Для гри можна придбати готовий набір, але краще зробити самим. Це веселе та захопливе заняття. Тоді у виставі можуть приймати участь герої, яких ви придумали та зробили самостійно.

Ігри та розваги, що ми рекомендуємо не тільки допомагають весело провести час, але й розвивають мислення, пам’ять, увагу, посидючість, рішучість, впевненість.

Читайте також