Головна Краса Чи можна робити лазерну епіляцію в період лактації

Чи можна робити лазерну епіляцію в період лактації

mamabook
65 Переглядів
лазер

лазерНародження дитини, та вигодовування її грудьми ― важливий період в житті жінки, який змінює не тільки емоційний стан, а і тіло. Це дуже сильний гормональний стрес, що може спровокувати ріст небажаного волосся. Навіть, якщо до вагітності було проведено курс лазерної епіляції, то за період виношування дитини, та її вигодовування, ріст волосся може відновитись.

Центр лазерної епіляції рекомендує пройти етапи вагітності й лактації, використовуючи інші методи позбавлення «рослинності», найкраще та найбезпечніше ― це гоління. Після відновлення можна буде повернутись до ефективного способу, та видалити волосся на різних ділянках тіла, в тому числі, стане доступна лазерна епіляція пахв.

Як пояснити збільшення росту волосся в період лактації

9 довгих місяців тіло жінки працює над створенням нового життя, її гормональний стан дуже змінюється. Лактація теж не проходить просто, організм синтезує пролактин та окситоцин. А кора надниркових залоз продукує андрогени, що перетворюються в естроген. Багато термінів, але все просто ― всі сили кинуті на вигодовування дитини, весь світ повинен замкнутись на цій важливій події. Тому емоційно жінка теж стає дуже вразливою.

Саме андрогени впливають на ріст та потовщення волосся. Але все пройде, дитя підросте, тіло відновиться, та можна буде приділити увагу собі.Відмова проводити процедуру лазерної епіляції в період лактації ґрунтується скоріш на пересторогах. Доказової бази затверджувати, що лазер негативно впливає на склад молока тощо, немає. Але краще просто почекати.

Які існують ризики

Хоча метод лазерної епіляції цілком безпечний, проводити процедуру лактації не рекомендовано, щоб уникнути певних ризиків:

  • Організм знаходиться в гормональному стресі, тому на зовнішнє втручання може відреагувати пігментацією, або негативною реакцією шкіри.
  • Чутливість також є ознакою в лактаційний період, тому болісні відчуття можуть бути доволі сильними.
  • Емоційний стан як вагітної, так і жінки, що годує, досить нестабільний. А процедура ― це додатковий стрес для тіла. Тому, щоб уникнути небажаних реакцій, епіляцію не рекомендовано.
  • Процедура передбачає видалення волосся назавжди, а гормональний стан завадить досягти такого результату. Потрібно щоб фон нормалізувався, а потім проводити лазерну епіляцію.

Хоча лазерна епіляція не має категоричних протипоказань в період лактації, все ж її краще відтермінувати. Враховуючи всі ризики, фахівці рекомендують трохи почекати, не турбуватись, все можна виправити згодом.

Читайте також