Головна Здоров'я Чистка зубів і регулярне полоскання рота захистять від COVID-19

Чистка зубів і регулярне полоскання рота захистять від COVID-19

mamabook
131 Переглядів
Суворе дотримання правил гігієни порожнини рота значно знизить ризик проникнення коронавірусу в організм.

Популярний австралійський дантист Гемер Верд’ян (Gamer Verdian) стверджує, що зубні щітки можуть бути ідеальним середовищем для коронавірусу. Тому перед використанням їх необхідно ромивати гарячою водою з-під крану протягом 30 секунд. Після чистки рота слід прополоскати спеціальним засобом.

Чим полоскати

Відомо, що коронавірус поширюється зі слиною – і чим швидше мікроби в порожнині рота знищуються, тим швидше. Лікар Верд’ян радить полоскати рот перекисом водню, який знижує концентрацію вірусу в слині. Також можна використовувати інші засоби на спиртовій основі. У цілому, дотримання цих порад знижує загальну кількість бактерій у ротовій порожнині. А значить, імунна система не буде перезавантажена, якщо в організм потрапить коронавірус. І у неї буде достатньо сил для протидії патогенному мікроорганізму.

Чому це допомагає

Відомо, чим менш навантажена імунна система проблемами з різними захворюваннями, тим легше перебіг COVID-19. За статистикою, 99% летальних випадків хворих на коронавірусну інфекцію відбулися в ситуаціях, коли пацієнти мали хронічні хвороби та патології. При цьому 50% страждали від трьох та більше хвороб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Восени очікується нова хвиля епідемії коронавірусу

Читайте також