Головна Здоров'я Чому з’являється крепатура після тренування

Чому з’являється крепатура після тренування

mamabook
185 Переглядів
Водная диета

Водная диетаКрепатурою називається синдром відкладеного м’язового болю. Тому крепатура проявляється лише через 24 години після тренування та наростає ще через 36 годин – на другий день після фізичної активності.

Наш сайт Mamabook дає роз’яснення, чому виникає крепатура.

Причини появи болю в м’язах дві. По-перше, після інтенсивного фізичного навантаження у м’язах накопичується молочна кислота у великій кількості. Вона провокує біль. Полегшити біль можна за допомогою гарячого душу та розігріваючого масажу в зонах, де найбільше відчувається біль.

Друга причина крепатури – це численні мікророзриви м’язових волокон. На їхнє відновлення та загоювання йде понад 2 доби, тому і біль найбільше відчувається саме в цей період.

У людей, які тренуються регулярно, м’язи стають більш еластичними, розриви відбуваються у меншій кількості. Тому і крепатура після тренувань буває крайнє рідко. Це проблема для новачків у спортивному залі. І якщо ви новачок, то перші 2 тижні вам потрібно займатися спортом у полегшеному режимі. Завдяки цьому вам вдасться знизити ризик травм і появу сильної крепатури.

До речі, навіть гарно підготовлені спортивні люди після пауз по поверненню в тренажерний зал знову починають відчувати сильну крепатуру. І цей синдром пройде лише через 2 тижні регулярних тренувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мої поради новачкам у тренажерному залі


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також