Головна Краса Чому випадає волосся після 40 років і як вирішити проблему

Чому випадає волосся після 40 років і як вирішити проблему

mamabook
602 Переглядів
волосся

волоссяАктивне випадіння волосся у віці старше 40 років – норма. Особливо часто з проблемою зіштовхуються жінки.

У цьому віці проявляються численні хронічні захворювання, діагностуються гормональні порушення. Лікарі-трихологи роз’яснюють причини та шляхи рішення проблеми.

Скільки волосин випадає за день

У нормі повинно випадати не більше 120 волосинок на добу. Порахувати випадіння протягом дня нереально, тому пройдіть простий тест. Проведіть рукою по волоссю. Якщо у долоні залишилося понад 20 волосинок, то у вас є проблема.

Причини випадіння волосся в жінок

Їх розподіляють на два типи: поступове й раптове. Саме останній тип алопеції найбільш поширений і часто пов’язаний із хімічним впливом різних засобів (ліки, фарба для волосся), радіацією. У цьому випадку немає специфічного лікування. Важливо прибрати причину облисіння та дати час волоссю для відновлення.

Поступова алопеція може тривати від півроку до кількох років. Повного облисіння не відбувається. Найчастіше причиною є збої гормонального фону. Посилене випадіння починається через 1-4 тижні після порушення рівня гормонів і триває декілька місяців. Повністю відновити волосся можна через рік після пологів чи прийому гормональних препаратів.

До речі, відміна гормональних контрацептивів – ще одна причина покращення стану волосся.

волосся

Причини випадіння волосся у жінок 40+:

  • Регулярні крововтрати (надмірна менструація).
  • Висока температура.
  • Сильний стрес.
  • Жорстка дієта.
  • Неповноцінне харчування.
  • Безсоння.
  • Почато менопаузи.

Інші причини

Часто волосся починає випадати після курсу антибіотиків та інших сильних медикаментів. Алопеція властива жінкам, у яких діагностовано дефіцит цинку й заліза.

Не останню чергу у випадінні волосся відіграє неправильний, агресивний догляд. Це часте використання фену, сушка дуже гарячим повітрям, застосування плойки, термобігудів, неякісних засобів.

бади

Що робити при випадінні волосся

Для початку необхідна консультація в лікаря-трихолога для з’ясування точної причини облисіння. Здається трихограма, біохімічний аналіз крові, перевірка рівня мінералів, амінокислот. Також проводять аналіз волосся для оцінки мінерального статусу.

Нерідко випадіння волосся є лише наслідком хронічного захворювання, порушення рівня гормонів. Тож трихолог часто призначає консультацію в ендокринолога, дерматолога, гінеколога.

Окрім прийому призначених ліків чи вітамінно-мінеральних комплексів для волосся, варто поєднувати його з лікувальними шампунями, фізіотерапією. Виконуйте масаж апоневрозу, трихолог може призначити лазерну терапію. У косметологів для стимуляції росту волосся робляться в голову ін’єкції вітамінними сироватками. Це процедура біоревіталізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 несподіваних засобів від зморшок, про які ви не знали

Читайте також