Головна Здоров'я Чому вітамін Д обов’язково потрібно приймати з вітаміном К?

Чому вітамін Д обов’язково потрібно приймати з вітаміном К?

mamabook
17 Переглядів
вітамін д

вітамін д

Про дефіцит вітаміну D активно згадують в останні роки. Це справжня пандемія, оскільки сьогодні практично неможливо знайти людей, у яких немає дефіциту цього вітаміну. При чому раніше вважалося, що це лише проблема суто вегетаріанської дієти. Але після численних аналізів виявилося, що нестача вітаміну Д не залежить від раціону. Тож обов’язково додавайте вітамін у вигляді БАДів і лише відмінної якості. Більш детально про відмові бренди й нюанси вибору добавок ви можете прочитати в блозі з авторитетною інформацією https://herbalsale.by/iherb-ukraina-dostavka-zakaz/. Що ж вам потрібно знати про особливості вітаміну Д та причин, з яких він не засвоюється?

Прийом вітаміну Д

Це, напевно, єдина біологічно активна добавка, яку варто приймати всім без винятку. Питання лише в дозуванні. Якщо ви зробили аналіз і у вас незначний дефіцит, то приймається від 2000 до 5000 одиниць. Це з метою профілактики та підтримання оптимального рівня вітаміну.

Якщо дефіцит дуже великий, то приймається на першому етапі по 10 000 одиниць. Далі, в залежності від аналізів, визначається оптимальне дозування.

Інтерпретація аналізів:

  • Від 50 до 75 нмоль/л – недостатність вітаміну Д.
  • Менше 50 нмоль/л – дефіцит.
  • Оптимальний рівень вітаміну Д – 125 нмоль/л.

аналізи

Як часто приймати БАД?

Надходити в організм вітамін Д повинен на постійній основі. Перерву доцільно робити хіба що в літні місяці. Але! Важливо розуміти, що від сонця ми не можемо отримати більше 15-20% денної норми. Тому навіть улітку слід робити контрольний аналіз.

Що важливо знати про прийом вітаміну D?

Аби вирішити проблему дефіциту, потрібно приймати добавку вітаміну Д3. Але приймати його в чистому вигляді не можна. Є ризик, що абсорбований кальцій не буде спрямований у тверді тканини (зуби, кістки), а осяде у надлишку в м’яких тканинах. І це провокує каміння в нирках, кальцинацію судин. Аби цього не сталося, транспортним кофактором для кальцію виступає вітамін К2. Тож обирайте добавки, у яких формула D3+K2.

Читайте також