Головна Малюки Чому в немовлят червоні щічки

Чому в немовлят червоні щічки

mamabook
114 Переглядів
дерматит

дерматит

У немовлят можуть бути червоні щічки з різних причин. Наш сайт Mamabook розповість, коли це можна вважати нормою, а при яких ознаках уже варто звертатися до лікаря-педіатра.

Ось декілька можливих причин почервоніння щік:

  1. Зуби: коли зуби прорізуються у немовлят, це може спричиняти подразнення та червоність на щоках.
  2. Перегрівання: надмірне обгортання немовляти може призвести до перегрівання і, в результаті, до червоних щік. Варто регулярно провітрювати приміщення або одягати малюка відповідно до температури середовища.
  3. Відсутність вологи: надмірний обігрів у приміщенні, де перебуває немовля, може спричинити низький рівень вологи в повітрі, що призводить до сухості та подразнення шкіри на щоках.
  4. Реакція на продукти харчування: у немовлят можуть бути алергічні реакції на деякі продукти харчування. Приміром, на введення прикорму,  коров’яче молоко. Алергія проявляється у вигляді червоних висипів на тілі або лише на обличчі.
  5. Інфекції: деякі інфекції, приміром, вітряна віспа, можуть спричинити червоність на щоках.
  6. Недостатнє прикладання до грудей: у немовлят може бути подразнення на щоках, якщо вони не прикладаються до грудей правильно, що може викликати надмірне тертя та подразнення ніжної шкіри на обличчі.

Якщо червоність на щоках немовляти поєднується з іншими симптомами – такими, як висипання по всьому тілі або підвищена температура, слід звернутися до лікаря, щоб встановити точну причину та вчасно отримати необхідне лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікування та профілатика діатезу в дітей

плашка

Читайте також