Головна Здоров'я Чому не можна їсти фрукти ввечері

Чому не можна їсти фрукти ввечері

mamabook
75 Переглядів
абрикос

абрикосІснує поширена помилкова думка, що фрукти – дуже легкий продукт харчування. Тож ним можна закінчувати вечерю чи їсти фрукти безпосередньо перед сном. Насправді фрукти рекомендується вживати виключно до 15 години дня. Дізнайтеся, чому.

Нічна печія

При чутливому шлунку, схильності до печії вживання кислих фруктів увечері (ківі, цитруси) спровокує нічну печію. Вони на декілька годин посилюють вироблення шлункової кислоти. Як тільки ви займете горизонтальне положення тіла, ферменти відразу ж будуть рухатися в стравохід і подразнювати слизову.

Здуття

Фрукти – не надто простий для засвоювання продукт. Особливо, якщо ви вирішили зробити мікс і вжити декілька видів фруктів одночасно. Це завжди провокує метеоризми, оскільки засвоюватися фрукти будуть декілька годин. А ввечері процес травлення завжди уповільнюється.

диарея

Зайва вага

Так, фрукти – це той самий цукор, але в іншому вигляді. І якщо вживати солодке ввечері, то ви обов’язково додасте собі зайвої ваги. Єдине рішення – це тренування чи фізичне навантаження ввечері. Але тоді у вас з’являться проблеми зі сном.

Стрибок цукру в крові

Фруктоза забезпечує організм швидкою енергією. Тому вживання фруктів повинно бути в обмеженій кількості. Кожен прийом фруктів супроводжується різким стрибком рівня глюкози в крові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також