Головна Релакс Чому дитячий лук в епоху смартфонів може стати більше ніж просто іграшкою?

Чому дитячий лук в епоху смартфонів може стати більше ніж просто іграшкою?

mamabook
62 Переглядів
лук

лукХто в дитинстві не любив історії про Робіна Гуда? Хто не любив грати в індіанців? Колись, хлопчисько з луком був таким же природним явищем, як і хлопчисько з футбольним м’ячем або повітряним змієм.

… або як хлопчисько зі смартфоном, в наш час.

Не засуджуючи нових тенденцій, Grand Way пропонує не забувати і про старі добрі часи. Уявляєте, найдавнішому іграшковому луку, що знайдено на території Європи, вже вісімсот років! Якщо ця іграшка досі популярна, чи не означає це, що є щось у нашій природі, що тягне нас до неї?

Подаруйте своїй дитині лук! Можливо, ви допоможете їй отримати той набір дитячих вражень, що стане через роки важливими для кожної людини приємними спогадами.

Вже доросла дитина згадає цю іграшку. Згадає вас. Посміхнеться. І цей спогад додасть нових сил, так необхідних у такому непростому, вже дорослому житті. А може, навіть допоможе не зламатися та вистояти у критичний момент.

Немає нічого поганого у тому, що сучасна дитина зацікавлена у комп’ютерних іграх та інтернеті. Але чи буде в нас нею порозуміння, якщо в нас не буде спільного досвіду, спільних спогадів, зовсім нічого спільного?

Так що, можливо, ці спільні ігри потрібні батькам не менш, ніж дітям?

Сучасний дитячий лук легкий, міцний, яскравий, не боїться вологи та бруду. Натягти його тятиву може навіть дитина. І цього натягу досить, щоб лук непогано стріляв на дальність приблизно в 10 метрів, при цьому залишаючись безпечною іграшкою.

Разом з луком рекомендуємо придбати стріли для дитячих луків. Гострих наконечників на стрілах немає. Замість того встановлюється присоска чи “гуманізатор” з пінки. Стріли такі абсолютно безпечні (правда, все ж пояснити дитині, що в обличчя людям краще не стріляти, все ж таки залишається вашим прямим обов’язком).

Лук здатний принести вашим дітям багато радості, і може сподобатися як хлопчикам, так і дівчаткам. При цьому він допоможе їм придбати і розвинути безліч корисних навичок уважність, окомір, а також покращить поставу і укріпить м’язи.

Трохи попрактикувавшись, діти зможуть стріляти по різних мішенях і навіть влаштовувати між собою змагання.

Ось вам ідея зіграйте в з ними в змагання лучників з балад про Робін Гуда! Зі справжніми призами! З цієї гри можна зробити ціле костюмоване свято, наприклад на день народження!

Якщо прикласти до цього діла трохи фантазії, дитячий лук подарує вам багато годин чарівно проведенного з дітьми часу. Не вдома біля монітору, а на природі, влітку на дачі або у дворі приватного будинку.

Так що, якщо думаєте який зробити подарунок своєму героїчному спадкоємцю, подаруйте йому (чи може їй) дитячий лук. А ще краще, візьміть другий для себе. Дитячий лук, завдяки інтернету, в наш час можна купити просто та недорого. А ось години, що проведено разом, ціни не мають!

Джерело – https://grandway.ua

Читайте також