Головна Релакс Чоловік кине пити через місяць! Секрет ефективного кодування від алкоголізму

Чоловік кине пити через місяць! Секрет ефективного кодування від алкоголізму

mamabook
29 Переглядів
алкоголь

Секрет ефективного кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму надійно допомагає не тільки алкоголіку, а й його близьким. Жінки, чоловіки яких зловживають спиртним, стикаються з дуже важкими обставинами. П’яниця не бере участі в домашніх справах, вихованні дітей. Він кидає роботу, виносить з дому гроші, проявляє агресію. Дружини, не отримуючи підтримки, змушені самостійно вирішувати всі питання, що виникають у родині. Виходом стає професійна наркологічна допомога (підшивка), що дозволяє викликати байдужість до пляшки.

Доступні способи кодування від алкоголю

Сформувати відразу до спиртного можна різними способами. Відповідний вибирають після огляду, діагностики, консультації з лікарем-психотерапевтом. Враховується вік, стадія, стать, стан фізичного здоров’я.

Найефективнішими є такі техніки:

  1. Медикаментозна.
  2. Гіпноз.
  3. Апаратна.

Перша впливає на організм лікарськими препаратами. Дисульфірам зменшує вироблення ферментів, необхідних для розщеплення етанолу. Спирт перестає виводитися з організму, накопичується в клітинах, викликає сильне отруєння. Ліки вводять внутрішньовенно або поміщають розчинну капсулу з ними в м’які тканини. Після процедури дають випити горілки – людина відчуває біль, тахікардію, сильну нудоту. Боязнь наслідків зупиняє пияцтво. Не підійде метод людям, які страждають на ендокринні захворювання, проблеми серцево-судинної системи, гепатит, ниркову недостатність. Перевагою є швидкий результат, що триває до трьох років.

Під час другій пацієнта занурюють у гіпнотичний транс. Нарколог працює з підсвідомістю, робить навіювання про небезпеку спиртного. Перевага полягає в безпеці, відсутності небезпечних реакцій з боку організму. Протипоказаннями є психічні порушення, епілепсія, неврози.

Апаратна застосовується як додаткова. Необхідно пройти десять-дванадцять процедур, які також зміцнюють імунітет, стимулюють захисні сили організму, поліпшують самопочуття.

Готуємо чоловіка, щоб закодувати від алкоголізму

Заборонні способи вимагають підготовки. Клітини не повинні містити етанолу. Тому слід дотримуватися тверезості протягом одного тижня. Клініка може провести детокс-програму. Призначаються сольові розчини, вітаміни, антигістамінні засоби, гепатопротектори. Важкі випадки можуть вимагати фізіотерапевтичних підходів, що очищають організм (плазмаферез, лазерне очищення крові).

Готуємо чоловіка, щоб закодувати від алкоголізму 

Людина під час сеансу не відчуває жодних неприємних відчуттів. Після лікування в неї повністю змінюється існування – відновлюється сімейне життя, поліпшуються стосунки з родичами, друзями. З’являється можливість знайти роботу, професійно розвиватися.

Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до фахівця, який приїде додому, розповість про можливі варіанти терапії. Також він проведе мотиваційну бесіду, переконає п’яницю, що йому потрібно закодуватися.

Читайте також