Головна Релакс Чохли FOYO Basic для йога-килимків та їхні переваги

Чохли FOYO Basic для йога-килимків та їхні переваги

mamabook
13 Переглядів

Давайте спершу вирішимо, для чого вони нам потрібні, в тому числі чохли FOYO для килимка для йоги.

Завдяки чохлам нам набагато зручніше переносити наші йога килимки та речі, необхідні для занять йогою (зошити, пляшка води, рушничок, йога-шкарпетки ті інше), звісно якщо розміри чохла нам це дозволяють. Забігаючи на перед, зазначимо, що чохли FOYO Basic дозволяють це.

Наступна функція йога чохлів, це напевно захисна. Килимки для йоги чутливі до сонячного світла, пилу та вологи, тому щоб ви могли займатися його на чистому та сухому килимку, потрібно використовувати чохол для йога килимка.

Крім основних завдань звичайних чохлів, що перелічені вище, варто визначити ще деякі, які ви можете отримати від чохлів FOYO Basic – це зручність та естетичне задоволення від використання.

Трошки про український бренд чохлів для йоги FOYO. Основна ціль, це надати якісні, зручні та привабливі чохли вам та вашим килимкам, що відмінно виконують вищезазначені функцій. Для досягнення цих цілей підбираються найбільш цікаві поєднання кольорів та дизайн чохла, розроблений, щоб бути зручним та функціональним у використанні. Одним з таких нюансів зручності, є додаткова ручка на тильній стороні чохла, щоб вам було зручно його тримати, наприклад у транспорті.

йога

Моделі чохлів FOYO Basic для йога килимків мають декілька варіацій виконання:

  • еко чохли, що використовують у собі натуральні матеріали, такі як льон, бавовну, джут (Eco (01-077), Eco Blue (01-104), Words (01-089), Hay (01-060) та інші);
  • влогостійкі, що шиють з синтетичної тканини з додатковою вологозахисною рідиною (Sweet Plum (01-092), Black (01-076), White (01-040) та інші).

Чохли FOYO Basic можуть використовуватись в тому числі для важких йога килимків з каучуку, оскільки мають додаткову підкладку. Дане поєднання дозволяє забезпечити міцність чохла і вашу впевненість у тому, що килимок для йоги надійно захищений.

Якщо ви користуєтесь стандартним килимком, ширина 60 см і товщина 4мм, ви без складнощів зможете додатково покласти у чохол FOYO Basic: зошит, пляшку 0,5 води, невеличкий рушничок. Крім того, у цих моделях, є в наївності кишеня на липучці для вашого телефону, ключів чи коштів.

Для впевненості у довгостроковому використанні чохла Basic для йога килимка, застосовуються якісні тканини, нитки та фурнітура. І все це разом повинно, зробити ваш досвід використання чохлів FOYO приємним. Додаткову інформацію та різноманітність моделей ви зможете знайти на сайті: https://foyo.com.ua/

Читайте також