Головна Релакс Безпека в домі: 5 порад, як обрати якісні сходи

Безпека в домі: 5 порад, як обрати якісні сходи

mamabook
49 Переглядів
сходи

сходиДерев’яні сходи залишаються одним із найбільш популярних і респектабельних варіантів для заміського будинку. Виготовлення сходів з дуба не ставить жодних обмежень: вони можуть бути будь-якої конструкції та рівня складності. Сходи з масиву дуба можуть бути гвинтовими чи маршовими, прямими чи поворотними. Столярна майстерня «Пан Майстер» спеціалізується на виготовленні сучасних і класичних міжповерхових сходів. Для їхнього виробництва використовується високоякісна сировина – натуральний дубовий масив. Ви отримаєте елітні сходи за індивідуальним проектом. Аби дізнатися вартість і терміни виготовлення, на сайті майстерні ви можете записатися на замір. Ми ж підкажемо, на які нюанси звертати увагу при виборі сходів. Особливо, якщо у вашій родині є маленькі діти.

Порада 1. Екологічна безпечність

Перш, на що слід звернути увагу при організації домашнього інтер’єру для родини з дітьми, це на матеріали. Натуральне дерево – найбезпечніший варіант. Дерев’яні сходи в дім на замовлення екологічно чисті, нетоксичні. Отже, вони створюють і відповідний благодатний мікроклімат, який чудово підходить діткам, алергікам і астматикам.

Порада 2. Ергономічність

Усе в конструкції сходів повинно бути продумано й забезпечувати зручність, безпеку користування. Наприклад, дітки завжди будуть бігати вгору й вниз. Тож сходинки слід покрити спеціальним неслизьким покриттям, які гальмують рух стопи. Важливо, щоб перила можна було обхопити дитячою рукою, а їхня поверхня також не була слизькою. У сходів повинні бути не гострі, а максимально заокруглені кути.

сходи

Порада 3. Вартість

Завжди існує омана вибрати недорогий доступний варіант. Проте слід розуміти, що сировина в такого виробу буде сумнівної якості. Це дерево, яке просушувалося недостатньо часу та з порушенням технологій. Такі сходи завжди будуть реагувати на температурні перепади в домі, швидко розсохнуються, почнуть скрипіти, а конструкція – розгойдуватися. А це вже питання безпеки використання таких сходів. Тож замість гарантованих 20 років експлуатації дерев’яних сходів ви отримаєте необхідність першого ремонту вже через 3-4 роки.

Порада 4.  Комбінування

Ваші сходи не обов’язково повинні бути монохромними та виготовлені виключно з дерева. Сьогодні дуже популярні конструкції, які поєднують масив дерева із металічними чи скляними перилами, ковкою. У випадку з дітьми це лише надає надійності та довговічності виробу.

Порада 5. Можливість ремонту

Ще одна очевидна перевага на користь дерев’яних сходів. Якщо в домі діти, то всі поверхні без винятку страждають від подряпин, частих падінь предметів. І сходинки, перила достатньо швидко втратять свою естетику. Проте сходи з масиву дерева дають можливість багаторазово виконувати реставрацію, циклювання, частковий (зональний) ремонт, змінювати колір при кожному новому фарбуванні і покривати додатково лаком.

Читайте також