Головна Школярі Безкоштовні розмальовки на тему “День Землі та екологія”: 15 шаблонів в одному файлі

Безкоштовні розмальовки на тему “День Землі та екологія”: 15 шаблонів в одному файлі

mamabook
17439 Переглядів
розмальовки

розмальовки

22 квітня – це Міжнародний день Землі. Вшановуючи нашу планету, по всьому світу проводяться екологічні марафони та мітинги. У школах діткам також прививають любов до довкілля. Проводяться толоки, на яких збирають сміття чи висаджують дерева, оформлюють шкільні клумби. Один із цікавих та інтуїтивно зрозумілих для дітей способів отримання нових знань – це творчість. Наш сайт Mamabook підготував велику підбірку оригінальних розмальовок на тему екології та Міжнародного дня планети.

Ви можете завантажити шаблони розмальовок безкоштовно в нашій статті. Обирайте малюнки різних рівнів складності та сюжетів. По своїх роботах учні також можуть підготувати цікаві доповіді про проблему сміття, забруднення води й повітря, вирубки лісів тощо.

Цікаво про свято

Уперше День Землі почали відзначати ще в 1970-му році. Масштабна екоакція була проведена в США.

Перша акція до Дня Землі відбулася 22 квітня 1970 року у США. За традицією, ось уже півстоліття у цей день у різних куточках світу лучнає Дзвін Миру. Його мета – привернути увагу мешканців Землі до екологічного лиха, яке рок за роком прогресує та набуває планетарних масштабів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Аплікація до Дня Землі: інструкція + безкоштовний шаблон

плашка

Читайте також