Головна Релакс Басейн із каменю – довговічне та оригінальне рішення

Басейн із каменю – довговічне та оригінальне рішення

mamabook
21 Переглядів
бассейн

бассейнКласичне оформлення дна басейну – це мозаїчний візерунок чи плитка. Такий метод практичний, хоча й не відрізняється унікальністю та особливою естетикою. Якщо ви хочете подбати про створення розкішного басейну в себе вдома чи в закладі, то надайте перевагу більш сучасній та привабливій технології. Викласти підлогу басейна можна натуральним каменем. На сайті https://stonepools.com.ua/ua/baseyny-z-kamenyu ви можете подивитися приклади оздоблення. Дізнайтеся, чим особлива ця методика оформлення та які її головні переваги?

Особливість технології

Чашу басейну покривають природним каменем. Важливо використовувати саме натуральний матеріал, аби він відтворював і зовнішній вигляд, і характеристики морського дна. На ваш смак можна обрати колір басейну, який ви бажаєте бачити щодня в себе під ногами.

Технологія оформлення чаші природним каменем – не нова. Вже чверть століття вона активно застосовується в країнах Європи. Зокрема в Австрії, де швидко стала популярним та естетичним рішенням. У нас використання каменів і кристалів пропонує компанія Stonepools. Оберіть технологію, яка вам найбільше до вподоби, аби отримати сучасний стильний басейн.

Які можливі варіанти укладання підлоги та стін у басейні:

  • за допомогою морської натуральної гальки, розмір і колір якої підбирається за узгодженим дизайном;
  • викласти також можна спеціальне покриття Stone plast, у складі якого є кристали каменів, що утворюють візерунок гальки або рівного пісочного дна моря.

бассейн

Які переваги технології

Оформлення басейну каменем здобуває дедалі більше популярності завдякі своїй природності. Це екологічно чисті та безпечні матеріали. Вони інертні та не виділяють шкідливих речовин навіть при тривалому контакті із водою. не боїться камінь і впливу сонячних променів, тож не змінює своїх властивостей і зовнішнього вигляду навіть у період тривалої літньої спеки.

7 причин обрати технологію Stonepools:

  • різноманіття дизайнів (візерунків і кольорів);
  • довговічність покриття;
  • стійкість до температурних перепадів;
  • можливість оформити басейн будь-якої площі;
  • технологія, що давно перевірена часом;
  • відсутність домішок і небезпечних сполук у складі матеріалу;
  • підходить для оформлення басейнів і для вулиці, і для приміщень.

Оскільки чаша з каменю безпечна та екологічно чиста, користуватися басейном може вся родина. Купатися у воді можуть найменші дітки – без шкоди для здоров’я малюків.

Читайте також