Головна Школярі Банківська справа та страхування – перспективне навчання в Україні

Банківська справа та страхування – перспективне навчання в Україні

mamabook
57 Переглядів
студент

студент

Сучасний ринок чітко демонструє тенденцію до монетизації усіх сфер діяльності. Питання фінансового планування та капіталізації підприємств стають дедалі актуальнішими. В умовах кризових ситуації перерозподіл коштів, оптимізація та прозорий бухгалтерський облік – основа фінансової успішності. Незалежно від потужностей компанії та її напрямку діяльності. Тож фахівці із фінансовою грамотністю здатні легко працевлаштуватися не лише в Україні, але й за кордоном. Отримати фахову та сучасну освіт пропонує факультет страхування при Київському інституті бізнесу та технологій.

Що вивчають на факультеті банківської справи та страхування

На факультеті широкий спектр дисциплін, що пов’язані із банківською справою, фінансовими ринками, страхуванням та управлінням. Основні базові предмети дають можливість освоїти студентам комплексну програмну навчання та отримати великий спектр навичок, а саме:

  • Банківська діяльність. Доскональне вивчення банківської системи, банківських операцій, кредитування, управління активами та пасивами банків.
  • Фінансові ринки. Дослідження функціонування ринку, аналізу цінних паперів, деривативів, валютного обміну та інших сучасних фінансових інструментів.
  • Фінансове управління. Вивчення методів фінансового аналізу, планування та контролю, фінансової стратегії підприємств та організацій.
  • Страхування. Ознайомлення з принципами страхування, видами страхових продуктів, управлінням ризиками та страховими портфелями.
  • Фінансовий аналіз. Вивчення методів оцінки фінансового стану підприємств, аналізу бухгалтерської звітності, розрахунку фінансових показників та оцінки ефективності проектів.
  • Економіка та фінанси. Розуміння макроекономічних процесів, міжнародних фінансових відносин, економічної політики та фінансової стратегії країн.

Опосередковано вивчаються і міжнародні фінанси. Адже внутрішній ринок будь-якої країни завжди піддається впливу зовнішнім тенденціям. У цьому аспекті вивчаються дослідження міжнародних фінансових інституцій, валютних ринків, інвестиційного клімату та міжнародного фінансового менеджменту.

весна

Особливості навчання в КіБіТ

При Київському інституті бізнесу та технологій розроблена інтенсивна програма навчання. Студенти мають щільний графік протягом усього періоду навчання. Адже, окрім теорії та лекцій, для них підготовлений ефективний практикум. Він передбачає стажування у літній період, відвідування спеціалізованих виставок і ярмарків, конференцій та семінарів, навчальних тренінгів. А це гарантує обізнаність у сучасному ринку.

Навчання на факультеті може тривати 3 роки, якщо учень подавав документи на вступ після завершення 9 класів школи. Або навчання триває 2 роки для абітурієнтів, які завершили 11 класів.

За детальною інформацією про перелік дисциплін та вартість навчання ви можете звернутися на офіційний сайт навчального закладу.

Читайте також