Головна Релакс Автобусні перевезення до Перемишля: як комфортно витримати тривалу подорож

Автобусні перевезення до Перемишля: як комфортно витримати тривалу подорож

mamabook
30 Переглядів
автобус

автобус

У реаліях сучасного життя для українців автобусні поїздки стали оптимальним варіантом подорожей. Через відсутність авіаперельотів доводиться пересуватися автошляхами. І якщо вже обирати серед представлених варіантів, то зверніть увагу на надійних перевізників. Вони не лише пропонують демократичну вартість на квитки, але й дбають про комфорт пасажирів. Компанія PREXSELL – зручний онлайн-сервіс, який представляє великий вибір маршрутів до різних країн Європи та назад до України. Важливо, що квитки продаються за офіційними цінами перевізників та є можливість безкоштовного бронювання. Якщо вас очікує подорож у напрямку Перемишль – Львів, то в дорозі вам у середньому доведеться провести 3 години.

Як цю автобусну подорож зробити зручною для себе? Ось декілька важливих порад пасажирам.

Оберіть корисні справи

Помилково вважати, що дорога – це даремна витрата часу. Якщо ви не плануєте спати, то можете спланувати чимало важливих задач. Мандруйте із користю для себе, отримуючи нові знання, враження та навички.

5 корисних справ у дорозі:

  • прослухайте уроки, конференції, вебінари зі своєї спеціалізації у навчанні чи роботі;
  • перегляньте новий фільм чи короткий серіал, на який завжди не вистачало часу;
  • послухайте аудіокнигу;
  • повчіть іноземну мову;
  • дізнайтеся про цікаві та визначні місця країни, до якої прямуєте.

5 цікавих розваг, якщо їдете з дітьми:

  • улюблені настільні ігри;
  • розмальовки-антистрес;
  • вгадування мелодій улюблених пісень;
  • малювання на планшеті;
  • вигадування власної казки.

Procreate

Як полегшити подорож у рейсовому автобусі

Дискомфорт у тілі виникає вже після першої години-півтори подорожі. Це неминуче, проте такий стан можна полегшити.

Намагайтеся не одягати в дорогу одягу, який обмежує ваші рухи. Джинси – зручний повсякденний одяг, проте в автобусі вони перетискають шкіру, провокують швидкі набряки та больові відчуття. Для автобусної поїздки варто обрати теплі спортивні костюми.

За необхідності, використовуйте персональну вентиляцію над своїм пасажирським сидінням. Якщо цього недостатньо, запитайте у водія про можливість ввімкнення кондиціонеру. Свіже та в міру прохолодне повітря – гарна профілактика втоми та головного болю.

Обов’язоково візьміть дорожню подушку для шиї. Варто скрутити якийсь одяг, приміром, шарф у вигляді валику та розмістити його між попереком і сидінням. Це надовго захистить вас від болю в спині.

Якщо на маршруті є зупинки, то не ігноруйте їх. Рух допоможе вам якнайдовше уникати дискомфорту. Під час зупинки можна трішки розім’ятися на вулиці, присісти чи пострибати на місці.

Пам’ятайте, що негативні емоції, конфлікти дуже виснажують. Особливо слід подбати про гарний настрій водія. Не варто сваритися з іншими пасажирами та неввічливо розмовляти з водієм. Напружена атмосфера швидко провокує втому, головний біль, роздратування.

Під час подорожі ви можете слідкувати за дорогою крізь вікно. Помічайте мальовничі куточки, робіть помітки на маршруті в телефоні. Також дорога мине швидше, якщо ви буде зайняті пошуком вдалих кадрів.

Читайте також