Головна Школярі В інтернеті вже продають запитання та відповіді на ЗНО-2020

В інтернеті вже продають запитання та відповіді на ЗНО-2020

mamabook
375 Переглядів
зно

зноЧим ближче до ЗНО – тим частіше у соцмережах та сумнівних сайтах можно побачити пропоцизії купити відповіді на тести. Цьогоріч ситуація не змінилася – і шахраї в інтернеті знову почали продавати відповіді з усіх премедтів до ЗНО-2020. Найчастіше такі привабливі пропозиції можна зустріти в Telegram.

Проте Український центр оцінювання якості освіти застерігає: це діють шахраї і запропоновані тести, звичайно ж, не відповідають дійсності.

У попередні роки існували різні схеми шахрайства. В одних випадках покупці отримували запитання та відповіді на старі тести, а дехто після внесення оплати не отримував нічого. Вартість на фейкові ЗНО зростає щороку. Раніше вони коштували від 50 до 200 грн. Сьогодні пропозиції уже сягають 200-400 грн.

В УЦОЯО наполегливо просять абітурієнтів бути пильними та не витрачати ні часу, ні коштів на сумнівні тести. Найкраща порада – це самотужки готуватися до проходження тестування, у чому допоможуть офіційні ЗНО попердніх років. На сайті testportal.gov.ua в розділі «Тести минулих років» кожен бажаючий може перевірити відповіді, проаналізувати помилки та встигнути заповнити прогалини у шкільній програмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перелік слів із правильним наголосом для успішної підготовки до ЗНО-2020

Читайте також