Головна Світ тата Apple Mac Mini M1 Pro: огляд моделі та характеристики

Apple Mac Mini M1 Pro: огляд моделі та характеристики

mamabook
11 Переглядів
Apple Mac Mini M1 Pro

Apple Mac Mini M1 ProMac Mini M1 Pro називають найдешевшим комп’ютером від Apple. Його технічні можливості вражають, особливо за такі умовно помірні кошти. Оскільки це продукт компанії Apple, то ціна дійсно вважається дуже доступною, а зацікавлення користувачів до цього гаджета лише зростає. Apple Mac Mini із процесором М1 – це перший настільний персональний комп’ютер, що отримав Apple Silicon та замінивши ходові процесори Intel Core i3 та i5. Найменший портативний гаджет легендарної компанії чудово підходить для роботи. Незважаючи на свої компактні розміри, Apple Mac Mini M1 Pro відрізняється серйозними технічними характеристиками.

Альтернатива Intel

У розробників Apple свого часу прозвучала гучна заява. Вони оголосили далекоглядний план: перевести всі свої моделі ноутбуків та настільних комп’ютерів Mac з Intel на власні системи оброблення даних. І тривалий час у користувачів залишалися сумніви, що спроможна компанія посунути Intel, що давно домінує на ринку.

І, як показує огляд можливостей та характеристик Mac Mini M1 Pro, розробникам компанії це дійсно вдалося. Разом з цим маленьким ноутбуком в Apple розпочинається нова велика ера, у результаті якої компанія здатна стати безпрецедентним лідером і монополістом свого сегменту.

Особливості дизайну

Це перше, що привертає увагу в новинці. Чим вражає Mac Mini M1 Pro:

  • корпус зроблений цільно-металевим;
  • зверху корпус оброблений срібним чистим алюмінієм;
  • квадратна форма та витончені скруглені кути;
  • фірмовий темний колір Space Gray;
  • лаконічність та стриманість форми.

Під комп’ютером знизу передбачено чорний круглий пластиковий диск. У нього є декілька задач: бути опорою для ПК, припіднімати його над поверхнею з метою вільної вентиляції.

часы

Нововведення

Якщо придивитися, то у зовнішньому вигляді Mac Mini M1 Pro є помітні зміни – це вибір портів. Всі вони сгруповані на задній стороні корпусу на чорній пластиковій панелі входу-виходу. У М1 передбачено порт Ethernet, відразу два порти Thunderbolt 3, ще два порти USB 3.0. та розйом під навушники. Є також HDMI-з’єднання із розширенням до 6К. Якщо порівняти оновлену модель із Mac Mini 2018 року, то в попередній версії було відразу чотири порти Thunderbolt 3. Як показує практика, це мало впливає на функціонал і не викликає у користувачів невдоволення.

Новий процесор

Комп’ютер має власний фірмовий процесор – компанія представила Apple M1. Це перший процесор із лінійки Apple Silicon, що встановлено на Mac. Уже зараз можна стверджувати, що процесор високопродуктивний і не уступає звичному для всіх процесору Intel. І цей ПК працює у п’ять разів швидше, ніж його попередник.

Читайте також