Головна Дошкільнята Проста весняна аплікація: оригінальний букет із паперових квітів

Проста весняна аплікація: оригінальний букет із паперових квітів

mamabook
1095 Переглядів
аплікація

аплікація

Шукаєте аплікацію на 8 Березня чи День матері? Ця проста у виконанні робота під силу і дошкільнятам, й учням початкових класів. Привітальну листвіку-аплікацію можна підготувати до весняних свят та вручити матусі, бабусі, сестричці. Наш сайт Mamabook пропонує цю оригінальну ідею весняної аплікації для дитячих садків та шкіл.

Що знадобиться для роботи:

  • Кольоровий папір.
  • Кольоровий картон.
  • Клей.
  • Олівець.
  • Лінійка.
  • Ножиці.

Як зробити просту аплікацію

Крок 1. З кольорового картону зробіть підставку із кишенькою для квітів. Потрібно зігнути аркуш картону чітко посередині. З карторну іншого кольору вирізати невеликий прямокутник (8х6см), по вузьікій стороні загнути з боків по 1 см.

аплікація

 

Крок 2. Змастить клеєм загнуті сторони кишені та ще проведіть лінію клею знизу, аби квіти не випадали. Приклейте кишеньку до основної підставки.

аплікація

Крок 3. Виріжте 3 однакові прямокутники зеленого кольору. Це будуть стебла у квітів. Згорніть папір у вигляді трубочки, зафіксуйте у кінці клєем, аби вони не розкручувалися.

аплікація

Крок 4. Зробіть заготовки для квітів. Для однієї квітки потрібно вирізати 4 кола різних кольорів. Вони також відрізняються в діаметрі – кожне коло трішки менше попереднього. Виглядають вони, як матрьошки. Для букету слід підготувати таких 12 кіл, як показано на фото.

аплікація

Крок 5. Зберіть квіти, приклеюючи кола одне на одного.

аплікація

Крок 6. Тепер до кожного бутону потрібно приклеїти вже заготовлені раніше стебла.

аплікація

Крок 7. Останній штрих – поставити букет у кишеньку. На підставці також можна маркером написати коротку фразу – “Зі святом!”, “Вітаю!”, “Для матусі”.

аплікація

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

Читайте також