Головна Релакс Агроволокно – надійний захист рослин

Агроволокно – надійний захист рослин

mamabook
30 Переглядів
агроволокно

агроволокноУсі фермери знають, що навіть найродючіша земля, своєчасне й достатнє її зволоження, найкращі добрива – ще не застава того, що врожай буде рясним. Погодні умови: заморозки, перепади температур – здатні призвести до значного його зниження, а інколи – навіть до повного знищення. Але якщо купити агроволокно, то таких неприємних наслідків можна уникнути.

Воно являє собою екологічно чистий, легкий матеріал, що є дуже міцним і здатним захищати саджанці та дорослі рослини від прямих сонячних променів, комах, птахів, морозів та інших факторів, що можуть негативно вплинути на них. Це недорогий, але дуже ефективний виріб, який широко застосовується у сільському господарстві для вкривання культур.

Властивості агроволокна

Структура матеріалу зумовлена його складом, основою якого є поліпропілен. У ньому присутні мікропори, чим він вигідно відрізняється від звичайного поліетилену. Останній довго використовувався в сільському господарстві, але агроволокно майже витіснило його зараз. Він, не маючи пор, не випускає вологу, яка накопичується під ним, що може викликати хвороби в рослин. Водночас поліетилен не пускає її всередину, через що ускладнюється процес поливу.

Агроволокно має набагато кращі властивості, серед яких варто виділити:

  • здатність пропускати світло. При цьому воно проникає під матеріал у тому обсязі, який потрібен рослині для нормального розвитку та плодоношення. Його використання не призводить до прямого потрапляння сонячних променів, через які рослина може засихати;

  • здатність захищати. Майбутній врожай під агроволокном буде в безпеці від впливу погодних умов, комах, птахів та ін.;

  • здатність пропускати повітря, воду, які потрібні для росту саджанців та дорослих культур. Вони проникають у необхідній кількості крізь мікропори матеріалу. Але останній захищає від вітрів, граду, надмірного зволоження від рясних дощів. Завдяки такій властивості можна поливати рослини, не знімаючи вкриття.

Такі переваги агроволокна дозволяють створити оптимальний мікроклімат, у якому природним чином культури виростають, швидше розвиваються. Застосовувати цей матеріал можна впродовж усього року, у будь-який сезон він приносить користь.

автополив

Види агроволокна

У продажу доступні два різновиди цих виробів, і кожен із них має свої особливості:

  1. Білий. Використовується такий матеріал для вкриття парників, теплиць. Він може мати різну щільність – від 17 г/м2 до 60 г/м2. Варіанти з меншим показником зазвичай застосовуються для вирощування ягід, овочів, а з більшим – для створення теплиць, парників.

  2. Чорний. Цей вид агроволокна відрізняється від білого тим, що щільність його в більшості випадків складає 50–60 г/м2. Завдяки цьому забезпечується менше випарювання вологи з ґрунту та оптимальне його прогрівання. Це сприяє правильному формуванню кореневої системи рослин. Крім того, такі властивості матеріалу допомагають знищити бур’ян.

Є ще чорно-біле агроволокно, яке складається з двох шарів – нижнього чорного та верхнього білого. Його властивості схожі з тими, що має чорний різновид, але відрізняється перший від другого здатністю більшою мірою відбивати сонячні промені.

Агроволокно в інтернет-магазині «Грін Декор»

Компанія реалізує товари, необхідні для вирощування рослин та отримання гарного врожаю. У каталозі можна знайти широкий асортимент агроволокна та інших товарів.

Клієнти цінують інтернет-магазин «Грін Декор» за такі його переваги:

  • доступні ціни;

  • відсутність мінімальної суми замовлення;

  • швидкий зворотний зв’язок і відправка продукції;

  • вигідні пропозиції для оптових і постійних клієнтів.

Усі позиції каталогу є якісними, у покупця завжди є великий вибір. Зробити замовлення дуже просто завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу й відсутності необхідності реєструватися для цього.

Читайте також