Головна Здоров'я 8 важливих ознак грипу

8 важливих ознак грипу

mamabook
93 Переглядів

ПростудаГрип не настільки страшний, якщо виявлений вчасно. На жаль, летальні випадки та серйозні ускладнення від грипу пов’язані саме з тим, що пацієнти зволікали, невчасно звернулися за медичною допомогою. Нерідко грип просто плутають із застудою. Наш сайт Mamabook назве 8 ознак, які чітко вказують на грип.

1. Висока температура
Перший тривожний дзвіночок – це підвищення температури до 38-39 градусів. При цьому вона тримається більше 3 днів і збити її дуже складно, особливо традиційними методами – чаем з малиною. Адже при лікування грипу потрібні зовсім інші препарати.

2. Головний біль
Якщо у вас постійно болить голова, а стан застуджений, можливо, це грип. Особливо слід насторожитися, коли біль локалізується в надбрівних дугах і скронях.

3. Біль в очних яблуках
Якщо в очах ви відчуваєте біль, а при їх навіть незначной напрузі у вас течуть сльози – це скоріше всього грип.

4. Ломота в тілі
Біль у м’язах і суглобах – ще одна ознака, що у вас не звичайна застуда, а вірусна інфекція.

5. Закладений ніс
Якщо дихати зовсім неможливо і набряк носоглотки дуже сильний, інфекція локалізується саме в ній. Якщо при сяканні лопаються капіляри – це ще одна тривожна ознака.

6. Першіння і сухість у горлі
Слизова горла стала немов висушена і це дуже утруднює дихання ротом. Вам здається, що ви немов заковтуєте жар, повітря сухе і гаряче.

7. Слабкість
Вам складно що-небудь робити, крім того, як лежати в ліжку. Коли ви різко встаєте з ліжка – темніє в очах, починається легке запаморочення.

8. Озноб, лихоманка
Ви лежите під 3-ма ковдрами, але все одно тремтіте, як осиковий лист. Це вірна ознака того, що температура стрімко підвищується вгору і вірус атакує ваш організм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно харчуватися в період грипу та застуди

Читайте також