Головна Здоров'я 8 ознак проблем зі щитовидною залозою

8 ознак проблем зі щитовидною залозою

mamabook
99 Переглядів
Депрессия

ДепрессияЩитовидка – важлива гормонорегулююча залоза в нашому організмі. Вона одна виконує таааак багато функції, що вважається ледь не найважливішою залозою! Тому дуже важливо дбати про її здоров’я та вчасно помічати ознаки дисфункції щитовидки.

Які симптоми вас повинні насторожувати? Якщо хоча б 3 з 8 цих симптомів ви спостерігаєте щодня – вам потрібно звернутися до ендокринолога!

Ознака 1. Тремтіння
Якщо щитовидна залоза виробляє надмірну кількість гормонів (гіпертиреоз), ви можете постійно відчувати легке тремтіння в руках та ногах.

Ознака 2. Постійне відчуття тривоги
Ви спостерігаєте часті зміни настрою, які нібито не залежать від ситуацій. Вас постійно щось турбує, дратує.

Ознака 3. Ви постійно почуваєтесь втомленими
Здавалось би, ви поспали нормальну кількість годин. Ви спокійно спали усю ніч. Але прокидаєтеся вранці, а почуваєтесь, ніби і не відпочивали. І так відбувається щодня. Ви постійно втомлені та виснажені.

Ознака 4. Ви не можете набрати зайву вагу
Доки більшість з ваших знайомих бореться із зайвою вагою, ви, навпаки, страждаєте від низької маси тіла. І коли ви з величезними зусиллями від’їдаєтеся на новорічні свята і набираєте довгоочікувані 2 кг ваги – вони з неймовірною швидкістю зникають вже після закінчення святкових вихідних. Це ознаки гіпертиреозу.

Ознака 5. Ви безконтрольно набираєте вагу
А це ситуація зворотна. Ви намагаєтесь харчуватися збалансовано, вже давно не вживаєте хлібобулочні вироби, відмовилися від смаженої та солодкої іжі, навіть займаєтеся спортом. Але все одно маєте проблеми із зайвою вагою! Це ознаки гіпотиреозу – недостатнього вироблення гормонів щитовидкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що потрібно знати про свою групу крові – 5 цікавих фактів, які вас здивують

Ознака 6. Дивний біль
У вас часто «ломить» у суглобах, ви відчуваєте м’язовий біль. Хоча не хворієте грипом, у вас немає застуди, ви не займалися виснажливим спортом.

Ознака 7. Проблеми з менструальним циклом
Гіпотиреоз провокує дуже тривалу менструацію, із втратою великої кількості крові, з тривалими больовими відчуттями. Гіпертиреоз, навпаки, провокує нетривалу менструацію (всього 3-4 дні), із незначним виділенням крові. Також часто менструація нерегулярна – можете бути не кожного місяця.

Ознака 8. Температурний режим
У людей з хворою щитовидною залозою не все, як в інших. Доки всім вашим колегам в офісі чи рідним вдома спекотно – вам холодно. Коли їм у приміщенні холодно – вас кидає в жар.

Не хворійте! Вчасно реагуйте на зміні у вашому стані!

Оригинальные подарочные чашки (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також