Головна Релакс 7 причин відпочивати в Шаяні

7 причин відпочивати в Шаяні

mamabook
130 Переглядів
шаян

шаянЗакарпаття вважається українським місцем сили. Саме тут найкраще цілюще повітря та екологічно чиста зона. Місцевий колорит також вигідно виділяє відпочинок у Карпатських горах від інших курортів України. Серед великого різноманіття міст і селищ радимо звернути особливу увагу на Шаян. Про нього ви могли чути, але так ніколи й не побачили на власні очі красу цього краю. Якщо ви шукаєте Шаян відпочинок з басейном, то подивитися цікаві пропозиції ви можете на сайті Shayanlife.com, що присвячений цікавим місцям Хустщини. Між підкажемо, чим унікальний відпочинок у Шаяні.

Термальні джерела

Більшість чула про це селище завдяки Шаянським водам. Так, цей край дійсно багатий на термальні й мінеральні джерела. Шаянські води корисні для оздоровлення шлунково-кишкового тракту. А от термальні джерела відомі своїм високим вмістом йоду, тож корисні для зміцнення імунітету, лікування дерматологічних проблем.

Затишний куточок

У Шаяні панує особлива атмосфера. Це тихе й спокійне місце, де можна поєднатися з природою. Тут не лише чудово відпочивати, але й працювати дистанційно.

вода

Комфортні умови

Незважаючи на невеликі розміри, Шаян може запропонувати всі необхідні умови зручного й сучасного сервісу. Тут якісний інтернет та мобільний зв’язок, велика кількість садиб, готелів, котеджів для проживання.

Колоритна кухня

Закарпаття славиться своїми унікальними та різноманітними стравами. Проте місцеві готельні ресторани також вдало поєднують українські традиції з європейською кухнею.

борщ

Історичні пам’ятки

Хустщина також має валику історичну цінність. Коло Шаяну ви можете відвідати безліч цікавих храмів і церков, музеїв, водоспадів та замків.

Цікаве дозвілля

Хустщина – цікавий край, що славиться фермами, крафтовими виробництвами сиру, молочні та м’ясних продуктів. Є там і контактні зоопарки. Також у горах можна поганяти на квадроциклах чи велосипедах, здійснити оглядову екскурсію, покататися верхи.

квадроцикл

Доступність

Якщо порівняти вартість проживання в Шаяні навіть з Буковелем чи Моршином, то такий відпочинок доступний кожній українській родині. А головне, наскільки цікавим та цілющим буде час, проведений у Закарпатті.

Читайте також