Головна Релакс 7 причин обрати кулінарний записник на подарунок

7 причин обрати кулінарний записник на подарунок

mamabook
27 Переглядів
кухня

кухня

В епоху сучасних кухонних гаджетів та доступу до онлайн-ресурсів, майстер-класів приготування їжі стало справжнім мистецтвом. Жінки, які полюбляють готувати, здатні створювати ресторанні меню та екзотичні страви в межах своєї кухні. Для цього не обов’язково навчатися на шеф-кухаря чи подорожувати світом. На сайті morebooks.com.ua представлений величезний вибір кулінарних книг різних авторів та культур інших країн. Це можливість навчатися, експериментувати та створювати власні шедеври. А фіксувати улюблені рецепти можна в спеціальних записниках.

Що таке книга для запису рецептів?

Це готове надруковане видання із різною кількістю сторінок та обкладинкою. Домашня книга, яку кожна жінка може вести власноруч, наповнюючи унікальними замітками. Сторінки видання міцно скріплені між собою – склеєні чи зафіксовані пружиною. Така поліграфія завжди цупка та міцна, адже передбачає, що нею можна буде користуватися багато років.

Записники ергономічні та зручні. Їхній дизайн передбачає нумерацію сторінок, розподіл рецептів за категоріями. Приміром, пісні страви, десерти, напої, салати тощо.

плита

Чому записник для кухні – чудовий презент?

Протягом року виникає безліч приводів, коли необхідно привітати дружину, маму чи бабусю, доньку чи тітку. Також доводиться нерідко обирати презенти для колег-жінок, подружок чи керівниці на роботі. І ось чому книги для запису рецептів можуть стати бездоганним сюрпризом:

  1. Універсальність. Вручити такий подарунок можна жінці будь-якого віку. І він буде доречний до будь-якого свята: на День матері чи 8 Березня, до Дня всіх закоханих чи на Новий рік, іменини чи річницю шлюбу. Зрештою, готувати полюбляє чимало чоловіків. Тож підібрати можна записник із лаконічним дизайном та монохромною обкладинкою.
  2. Якість виконання. Кулінарні записники завжди відрізняються щільними аркушами, зазвичай вони мають ламіновані обкладинки. Адже вони стійкі до вологи, бруду, на них не залишаються плями від продуктів.
  3. Різноманіття дизайнів і форматів. Обирати можна поліграфію різних параметрів, кольорів, відрізнятися вони можуть і кількістю сторінок, внутрішнім наповненням. Тож купити кулінарний записник можна будь-якої тематики, враховуючи вік і смаки людини, якій ви обрали його на подарунок.
  4. Доступна вартість. Книги для рецептів відрізняються великим вибором і різними цінами. Тож завжди можна підібрати оптимальний варіант у межах запланованого бюджету.
  5. Довговічний подарунок. Кулінарним записником можна користуватися багато років. Це дійсно практичний та корисний презент для жінка.
  6. Гарна згадка. Записник має індивідуальний посил, адже підібраний із урахуванням уподобань людини. Тож щоразу буде викликати приємні асоціації.
  7. Прояв турботи. Подарунки, підібрані з увагою, мають особливу цінність. Людина чітко розуміє, що це демонстрація поваги, турботи та вдячності.

книги рецептів

Моноподарунок чи як доповнення

Ще одна перевага кулінарного записника – його можна дарувати як повноцінний презент чи доповнити іншими подарунками. Кулінарна книжка гарно поєднується із кавовим чи чайним набором, презентабельною кружкою чи термосом, набором спецій або ж декором для сервірування столу.

Господиня дуже прискіплива до вибору продуктів? Разом із кулінарним записником можна сформувати кошик органічних фруктів, овочів, фермерського м’яса та крафтового сиру. Даруйте лише корисні та цінні презенти своїм близьким!

Читайте також