Головна Релакс 7 причин обрати Graevo

7 причин обрати Graevo

mamabook
16 Переглядів
вино

виноКультура виноробства в Україні походить із Півдня. Там, де землі обігріті сонцем, ростуть налиті виногради та знають про давні технології збору, зберігання урожаю, виготовлення відмінного вина. У кожному регіоні світу вино має свій особливий смак. Різноманіття букетів створені самою природою. А яке воно – справжнє українське вино на смак. Про це добре знають технологи бренду Graevo. Яка цікаві історія виникнення виробництва і чим продукція від Graevo дійсно особлива?

Історичний край

Вино родом із Запоріжжя. Тут, у верхній Хортиці, розташувалося виробництво. Поруч знаходиться славетний дуб із 700-річною історією, а також колиска українського козацтва – острів Хортиця.

Сучасне обладнання

На сайті https://graevo.com.ua/ можна ознайомитися із особливостями виробництва вина та дізнатися, що для створення якісного напою використовується сучасне обладнання з Італії та Молдови. Усе устаткування має офіційну сертифікацію та дозволяє створювати вино преміум-класу.

Нагороди

Бренд Graevo отримав численні нагороди, які лише доводять бездоганну якість продукту. Це учасник та переможець таких премій, як Найкраще українське вино-2021, Всеукраїнський дегустаційний конкурс, Винний гід-2020. Офіційна історія компанії розпочалася на українському ринку з 2014 року. Проте за такий короткий проміжок часу компанія вже встигла завоювати визнання експертів та любов покупців.

виноград

Крафтове виробництво

Що таке крафтова продукція? Це якісні товари, що не орієнтовані на промислові масштаби. Бо невеличкі майстерні виготовляють свої ексклюзивні та лімітовані товари. Graevo створює крафтове вино за власную авторською методикою.

Різноманіття

Незважаючи на крафтове виробництво, Graevo створює вина червоних, рожевих та білих сортів. Щороку невеличкому підприємству вдається випускати 50 тон якісного напою.  Це потужні результати, які вражають.

Команда професіоналів

На виробництві задіяно 11 експертів. Усі вони – знавці своєї справи. Кожен крок – від збору винограду до постачання напою у точки продажу – ретельно продуманий, виважений. Це головна таємниця успіху та вишуканого смаку.

Натуральний продукт

Саме обмежена кількість вина дозволяє контролювати його якість. Graevo використовує виключно органічну й натуральну сировину, щоб свторювати бездоганний український напій. Його смак легко упізнати, бо українське вино Graevo вже здобуло свою славу серед поціновувачів алкогольних напоїв.

Читайте також