Головна Краса 7 порад, як доглядати за шкірою обличчя взимку

7 порад, як доглядати за шкірою обличчя взимку

mamabook
126 Переглядів

Зима – найагресивніший період року для нашої шкіри. Мороз, сніг та вітер, пересушене повітря в приміщеннях, різкі температурні перепади між домом та вулицею провокують надмірну сухість, подразнення та запалення на шкірних покривах. Наш сайт підкаже ефективні б’юті-таємниці, які допоможуть подбати про шкіру обличчя в складних сезон.

Порада 1. Уникайте зволожуючих кремів

Це одна із найпоширеніших та фатальних помилок для шкіри! Перед виходом на вулицю ми намагаємося зволожити надмірно суху шкіру, оскільки на вулиці її чекає агресивне обвітрювання. Проте ваш звичайни денний крем для зволоження лише ускладнює ситуацію. На морозі усі ефірні олії, жирні вітаміни відразу перетворюються на мікрокристалики. При замерзанні вони розширюються і ще більше розривають епідерміс. Тож ви користуєтеся регулярно кремом для зволоження, а у вас шкіра стає дедалі сухішою та розтрісканою. Обирайте засоби для обличчя, які призначені для зими. У їхньому складі є компоненти, які захищають від заморожування.

Порада 2. Не бійтеся скрабів та пілінгів

Дивлячись взимку на розтріскану, суху шкіру обличчя, ми інтуїтивно відмовляємося від пілінгу чи скрабування. А даремно – стимулювати регенерацію клітин потрібно в будь-який сезон року. Проте для зими слід змінити режим процедур та засоби. По-перше, виконуйте пілінги не частіше, ніж раз на 10 днів. По-друге, для скрабування візьміть дуже делікатний засіб – крем з ефектом мікродермобразії.

Порада 3. База під макіяж

Взимку цей засіб має подвійне значення. Якщо зазвичай ми використовуємо праймер, аби на нього ідеально лягала тональна основа, то зимою база виконує дві важливі функції:

  • Додатково захищає від вітру, морозу.
  • Зменшує випаровування вологи з поверхі шкіри.

Порада 4. Мінімізуйте косметику

Зимовий макіяж повинен відрізнятися від літнього. Використовуйте меншу кількість декоративної косметики. Не варто багатошарово покривати шкіру пудрою, адже вона не пітніє, як в літку. Можливо, слід обходитися зовсім без неї, пройшовшись по поверхні тональної основи матуючими серветками. Також не слід використовувати рум’яна, бронзатори.

Порада 5. Зволожуючі маски

Взимку арсенал масок для догляду за шкірою повинен різко збільшитися. Вам потрібно робити не менше трьох масок на тиждень:

  1. Інтенсивна зволожуюча маска з колагеном чи альгінатом.
  2. Очисна маска (наприклад, глиняна).
  3. Домашня маска для живлення шкіри з натуральних компонентів.

Макіяж

Порада 6. Захист від хлорованої води

Узимку вода з-під крану лише посилює чутливість та подразнення шкіри. Тому доведеться прикладати трішки більше зусиль для догляду за шкірою. Ранкові та вечірні процедури зі шкірою закінчуйте ополіскуванням окремо приготовленої води. Це може бути охолоджений навар з ромашкою чи календулою, охолоджена кип’ячена вода, теплий концентрований зелений чай.

Порада 7. Щоденний масаж

Низька температура негативно впливає на циркуляцію крові. Клітини отримують значно менше кисню та поживних речовин. Вам потрібно допомогти живленню шкіри – робити щоденні масажі. Достатньо виконувати процедуру 5 хвилин на день, аби шкіри покращила свій стан. Масажувати обличчя можна пальцями або валіком Ляпко, спеціальними масажерами для обличчя.

Читайте також