Головна Здоров'я 7 ознак, що у вас дефіцит вітаміну Д

7 ознак, що у вас дефіцит вітаміну Д

mamabook
113 Переглядів
лисий

Вітамін D – один з головних захисників від вірусних інфекцій. Це вітамін-антиоксидант, який відповідає за низку важливих процесів в організмі. До чого призводить нестача вітаміну в організмі?

Наш сайт Mamabook підкаже 7 симптомів, які можуть свідчити про дефіцит.

Втрата волосся

лисий

Нещодавно було доведено, що низький рівень вітаміну провокує алопецію. Характерна втрата волосся окремими зонами, коли на голові з’являються острівці-залисини.

Ниють суглоби

При низькому рівні вітаміну Д суглоби уражені та часто перебувають в процесі хронічного запалення. Ця патологія супроводжується постійним «ниючим» болем.

Часті інфекції

Падіння імунітету слідує за падінням рівня вітаміну Д. Якщо у вас часті застуди, грип, пневмонія – час здати аналіз на рівень вітаміну в організмі.

Остеопороз

При цьому захворюванні зменшується щільність кісткової тканини, тому кістки дуже крихкі, схильні до переломів. Це один з типових симптомів дефіциту вітаміну Д.

Постійна втома

Фізична слабкість, апатія, хронічна втома – ознака анемії. При низькому рівні еритроцитів бувають запаморочення голови, втрата свідомості. Анемія напряму залежить від падіння рівня вітаміну Д.

Депресивний стан

Рецептори, які реагують на цей вітамін, знаходяться в тих зонах головного мозку, які відповідають за настрій.

М’язовий біль

Якщо у вас м’язи болять без особливих причин (виснажливі тренування, фізична робота), то також слід перевірити рівень вітаміну D.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукти для відновлення суглобів

Читайте також