Головна Релакс 6 причин замовити суши в ресторані Bento

6 причин замовити суши в ресторані Bento

mamabook
48 Переглядів
роли

роли

Чи можна назвати більш універсальну та популярну їжу, ніж суши? Ця традиційна страва азіатської кухні настільки прижилася в нас, що суши замовляють як офісну їжу, включають у святкове меню та влаштовують оригінальні варіанти домашніх вечерь. Але суши завжди відрізняються за смаком у різних ресторанах. Причина – у якості продуктів та чіткому дотриманні рецептури. Замовити доставку суши чи ролів в Одесі рекомендуємо на сайті http://bento.com.ua/. І ми назвемо, як мінімум, 6 причин, чому їжа така відмінна саме в цьому закладі.

Головні переваги замовлень суши в Bento

Величезний вибір сетів. Чимало клієнтів полюбляє різноманіття у своїх замовленнях. Особливо, коли йдеться про великі компанії. Завжди хочеться спробувати якомога більше суши та ролів. І щоразу мати можливість обирати нові сети.

Доступність. Вартість суши в цьому закладі відрізняється своєю демократичністю. Варто звернути увагу на регулярні численні акції, які дають можливість суттєво зекономити на замовленнях. Наприклад, у закладі з понеділка по четвер діє дуже вигідна акція “Щасливі години”. Якщо ви замовляєте їжу з 11:00 до 15:00, то на всі позиції в своєму чеку отримуєте величезну знижку – 20 відсотків!

Суші

Якість їжі. Одна з головних переваг ресторанів Bento – використання для приготування суши виключно якісних та ретельно відібраних продуктів. Саме тому суши й роли завжди свіжі й відрізняються відмінним смаком.

Оригінальність рішення. Окрім класичних популярних суши й ролів, майстри ресторану Bento додають до меню оригінальні рішення. Обов’язково спробуйте фірмові страви.

Не лише суши. Ресторан Bento може запропонувати своїм клієнтам різноманітні страви європейської та азіатської кухні. Окрім суши й ролів, дуже популярними є гарячі страви, лапша, страви з рису, а також оригінальні салати й закуски під пиво.

Які варіанти страв пропонує меню ресторану:

  • Роли класичні й роли теплі.
  • Суши (маки, сашимі, темакі, гункани та інші популярні види).
  • Різноманітні сети.
  • Салати.
  • Азіатські супи.
  • Закуски.
  • Лапша.
  • Оригінальні десерти.
  • Напої.

еда

Зручний графік доставки. Святкуєте день народження у вихідні? Зустрічаєтеся з друзями в кінці робочого дня? Спонтанно вирішили замовити для родини на вечерю страви азіатської кухні? Чудова ідея, але її неможливо реалізувати через обмежені графіки роботи багатьох ресторанів. Але служба доставки Bento працює в максимально зручний час – без вихідних і святкових днів з 10 до 23 години.

Читайте також