Головна Релакс 6 причин відпочивати в Карпатах узимку

6 причин відпочивати в Карпатах узимку

mamabook
136 Переглядів
карпати

карпатиТривалі новорічні свята та зимові канікули в школі – ідеальний час для сімейного відпочинку. Також казкова зимова атмосфера надихає на усамітнений відпочинок для закоханих, який найкраще провести в атмосфері гарної природи та спокою. Для багатьох мешканців великих міст Карпати – незвіданий край етнотуризму. У багатьох садибах та готелях рівень обслуговування не гірше, ніж у Європі. А такої автентики ви не знайдете на далеких пляжах Єгипту та Туреччини. Наш сайт сміливо назве мінумум 6 причин, чому відпочинок в Карпатах як ніколи актуальний для українських родин.

Причина 1. Екологічно чисто зона

Важко знайти в Україні територію, яка б відповідала такому ж рівню екологічно чистоту, як Карпати. Чого лише варте цілющі гірське повітря, у якому рекомендовано перебувати кожному. І особливо корисно діткам-алергікам, астматикам, людям із хронічними захворюваннями верхніх дихальних шляхів.

Причина 2. Можливість полікуватися

Відпочинок буде удвічі корисним, якщо в цей момент ви ще й подбаєте про власне здоров’я. А в Карпатах для цього безліч можливостей. Наприклад, усією родиною можна відвідати санаторій «Трускавець» чи попити цілющої води в Моршині. Обрати лікувальні тури допоможе компанія «Відпочинок 365». Це лідер з організації відпочинку в Карпатах, який пропонує доступні, недорогі тури – як екскурсійні, так і з метою оздоровлення.

карпати

Причина 3. Безліч можливостей

Відпочинок у Закарпатті – це завжди величезний вибір туристичних і розважальних послуг, можливість відвідати SPA-курорти.

Чим зайнятися в Карпатах узимку?

  • Поїдки на квадроциклах.
  • Лижі та сноуборди.
  • Оглядові екскурсії.
  • Купання в чанах.
  • Катання на санчатах.
  • Сауни та лазні.
  • Масажі.

сноуборд

Причина 4. Доступний відпочинок

Якщо порівняти вартість послуг та ціни на тури в Карпати із найближчими країнами Європи (Польща, Угорщина, Чехія), то ви здивуєтеся, наскільки цей відпочинок дешевше. При цьому Карпати відомі численної кількістю готелів, ресторанів, садиб, які функціонують на рівні європейського сервісу.

Причина 5. Колоритна кухня

А це можливість спробувати нові шедеври місцевої кухні для справжніх гурманів. Чимало українців люблять гастротури. Адже це також новий і дуже несподіваний досвід. Коли ще влаштовувати численні дегустації, як не на зимові свята?

страви

Причина 6. Подалі від карантину

Карпати – чудова можливість заховатися від заборон. Майже рік ми живемо із обмеженнями, створеними коронавірусною інфекцією. З цієї ж причини більшість українських сімей бояться летіти за кордон. Але знайте – у нас також є чудові місця для відпочинку. До того ж, саме гірське повітря радять як профілактику та швидку реабілітацію при вірусних інфекція дихальних шляхів.

Читайте також