Головна Релакс 6 причин скористатися онлайн-обмінником

6 причин скористатися онлайн-обмінником

mamabook
115 Переглядів
ноутбук

ноутбукПрив’язка виключно до національної валюти призводить до втрати заощаджень та вкладів. Навіть довгострокові депозити у банках не є гарантією не лише суттєвого примноження, але й збереження ваших коштів. Непоодинокими є випадки банкрутства українських банків. А кожна наступна криза стрімко знецінює гривню. Тому зберігати гроші в більш стійкій валюті інших країн – фінансово грамотне рішення. І якщо вас цікавить курс валют у Львові, дізнайтеся про переваги замовлення валютних операцій через сайт обміннику. Фінансові послуги на ресурсі надає компанія KIT Group.

6 переваг замовлення обміну онлайн

Нерозголошування інформації. Клієнти не вказують свої паспортні дані та інші документи, що підтверджують їхню особу. Також при оформленні заявки для обміну валюти інформація про клієнтів залишається конференційною і не розголошується стороннім особам.

Оптовий валютний курс. На сайті https://obmen.lviv.ua/ можливий вигідний курс оптових угод вже при купівлі від 500 доларів і більше. Цей курс дійсно відрізняється від офіційного, що запропонований у банках.

Швидкість виконання. Найчастіше клієнтам банків доводиться замовляти середні та великі суми для обміну, оскільки в банківській касі не тримають таку кількість готівки. Клієнтам доводиться очікувати до наступного робочого дня. А от через сайт обмінника ви можете швидко оформити заявку та здійснити обмін.

весна

Без вихідних і святкових днів. Графік роботи банків та обмінних пунктів дуже незручний для клієнтів. Більшість кас уже не працюють після 17 годин. Але пункти компанії KIT Group дозволяють здійснювати обмін цілодобово. Вони працюють без вихідних, а також на свята.

Немає обмежень. Вам необхідно купити євро у Львові? Не варто «виловлювати» валюту через банки. Достатньо згадати, як ще зовсім нещодавно українські банки не видавали більше 100 євро в одні руки. І якщо ви вирішили поїхати відпочити до країн Європи, то купувати євро в банках доводилося не один день, підключаючи усіх родичів до процесу. Через компанію KIT Group сміливо здійснюйте обмін на необхідні для вас суми.

Заморожений курс. Вирішили оформити заявку на обмін, але хвилюєтеся, що курс у будь-який момент може змінитися в невигідний для вас бік? На сайті KIT Group клієнти обміну валют можуть заморозити (зафіксувати) курс на 1 годину. І в найближчий час здійснити обміну в будь-якому зручному пункті Львова.

Читайте також