Головна Релакс 6 правил вибору якісних сонцезахисних окулярів

6 правил вибору якісних сонцезахисних окулярів

mamabook
115 Переглядів
окуляри

окуляриОкуляри від сонця – базовий аксесуар не лише в літній сезон. Якщо ви традиційно відпочиваєте взимку на гірськолижному курорті, то сонцезахисні окуляри також необхідні. Окуляри вже давно стали не лише елементом захисту зору, але й стильним дизайн-об’єктом. Як знайти вдалий компроміс між зовнішнім виглядом моделі та її характеристиками? Численні трендові варіанти різних форм, розмірів та кольорів пропонує відомий оптика сайт. Ми ж дамо корисні поради, як не помилитися з вибором сезонного аксесуару.

Правило 1. Надійні бренди

Потрібно чітко розуміти, що якісні сонцезахисні окуляри не можуть коштувати дешево. Безпечні й надійні лінзи завжди виготовляються згідно інноваційних технологій. І лише відомі виробники, які спеціалізуються на створенні сонцезахисних аксесуарів, можуть запропонувати сертифіковану надійну продукцію.

окуляри

Правило 2. Вивчайте маркування

Обирати слід моделі окулярів, на яких вказано UV-PROTECTION. Отже, цей аксесуар захистить вас відразу від двох видів. шкідливих сонячних променів. Це ультрафіолет (промені типу А) та промені типу В. Зверніть увагу! Пластикові окуляри не здатні захистити на 100% від ультрафіолету. Це можуть зробити лише окуляри зі скла. Навіть брендові окуляри з пластику захищають від променів А на 85-90%. І якщо на пластикових моделях вказано, що вони мають рівень UV-PROTECTION, то такий товар є сумнівної якості.

Правило 3. Оригінал чи копія?

Лише фірмові окуляри можуть гарантувати вам надійний захист від сонця. Звичайно ж, репліки моделей відомих брендів коштують значно дешевше. Та йдеться не лише про модний аксесуар. У першу чергу, ви купуєте окуляри, які подбають про здоров’я очей та допоможуть зберегти зір.

окуляри

Правило 4. Футляр під окуляри

Це важливий момент з точки зору практичності. Футляр – надійний захист окулярів від подряпин. Це допоможе вберегти аксесуар надовго й користуватися окулярами не один рік.

Правило 5. Модель із поляризацією

Дуже популярний варіант сонцезахисних окулярів, бо склалася думка, ніби всі якісні моделі повинні бути саме з поляризацією. Насправді ця функція має своє пряме призначення – вони необхідні водіям та людям, які відпочивають коло поверхонь, що відбивають світло. А це засніжені гори чи відпочинок коло води. Для прогулянок по місту поляризовані окуляри зайві.

окуляри

Правило 6. Чи купувати хамелеони?

Саме окуляри-хамелеони є чудовим варіантом для мешканця великого міста. Якщо ви часто міняєте простір і пересуваєтеся з вулиці в приміщення, з вулиці в машину, то хамелеони допомагають легко адаптовуватися очам до нових умов освітлення. Адже лінзи самі підлаштовуються під тип навколишнього середовища.

Читайте також