Головна Релакс 6 порад, як вдало обрати ветеринарну клініку

6 порад, як вдало обрати ветеринарну клініку

mamabook
38 Переглядів
ветеринар

ветеринарРегулярні профілактичні візити до лікаря-ветеринара є запорукою здоров’я вашого улюбленця. Не слід звертатися за допомогою лише в екстрених випадках. Обов’язково слідкуйте за станом домашньої тваринки й регулярно здавайте контрольні аналізи. Зверніть увагу, що двічі на рік тварині також необхідно проходити профілактичну діагностику. Це може бути УЗД, а також рентген – за призначенням лікаря. Отримати весь спектр ветеринарних послуг ви можете в клініці www.realvet.com.ua/. Ми ж підкажемо, на що звертати увагу при виборі медичного закладу для вашого улюбленця.

Місце розташування

Один із головних критеріїв. Адже відвідувати лікаря-ветеринара тваринці слід регулярно. Навіть якщо вона почувається добре, то це не причина ігнорувати огляди у ветеринара. Тож краще, аби клініка знаходилася недалеко від дому. Ви можете швидко принести тваринку в сумці чи прийти з нею самостійно. Пам’ятайте, що пересування в громадському транспорті чи власному авто для тваринок завжди є сильним стресом.

собака

Графік роботи

Важливо, аби ветлікарня працювала цілодобово. Ви повинні бути впевнені, що у випадку невідкладної допомоги зможете навіть уночі чи на святкові дні звернутися саме в свою клініку. Адже тут збережена вся історія пацієнта, ви добре знаєте спеціалістів, а тварині знайоме це місце.

Сучасне обладнання

Розвиток ветеринарної медицина не відстає від людської. Тваринкам також роблять КТ й УЗД, лікують зуби, проводять хірургічне втручання. Важливо, аби клініка слідкувала за інноваціям, а її соціалісти регулярно відвідували майстер-класи, навчальні семінари. Це гарантія лікування тварин за сучасними й ефективними протоколами. Важливо, аби лікар не відправляв тварину на діагностику в іншій заклад (що часто буває на практиці), бо ваша клініка має все необхідне обладнання у власному розпорядженні.

Відгуки про клініку

У соцмережах завжди можна знайти численні відгуки реальних відвідувачів клініки. Вони є показникам роботи закладу та окремих спеціалістів. Обов’язково вивчіть чи коментарі, перш ніж обрати той чи інший лікувальний заклад.

ноутбук

Сертифікована діяльність

На жаль, не всі ветеринарні клініки сьогодні мають необхідні дозволи на діяльність. Із документацією ви завжди можете ознайомитися в самій клініці. Ветлікарня повинна мати сертифікат (дозвіл) на медичну практику.

Стаціонар

Обирайте клініку з великим переліком можливостей. У ветлікарні повинен бути власний стаціонар. Ідеально, аби тут можна було й залишати тваринку на нетривалий час. Наприклад, доки господарі у відпустці. Це краще, ніж розташування улюбленця в зооготелі, адже тварина вже добре знайома з клінікою та перенесе розлуку з господарем без сильного стресу.

Читайте також