Головна Релакс 5 знаків зодіаку, яким пощастить навесні 2020 року

5 знаків зодіаку, яким пощастить навесні 2020 року

mamabook
301 Переглядів
весна

веснаВесна – найкращий час для радикальних змін. Проте далеко не кожного очікують приємні несподіванки та довгоочікувані результати. Наш сайт Mamabook розповість, кому, на думку астрологів, весною пощастить більше, ніж іншим.

ТЕЛЬЦІ

Навесні 2020 року для вас розпочнеться час нових можливостей. Це може стосуватися як любовної, так і фінансової сфер життя. Тельці нарешті зможуть отримати відповіді на важливі запитання, які турбували їх тривалий час. У цей період зірки будуть берегти їх від проблем та доленосних помилок. Для вас весна стане тривалим періодом позитивної енергетики.

У травні астрологи радять Тельцям стати більш доброзичливими, дружніми, гостинними. Вам варто запропонувати свою допомогу близьким людям. Гарні справи, виконані в цей період, повернуться сповна.

 

РАКИ

Вас очікує величезний сплеск творчої енергії. Це особливо успішний період в області роботи та фінансів. Зможете здійснити важливі, але дуже успішні покупки, досягти фінансової незалежності. Якщо кар’єра пропонує крутий поворот – краще відмовитися. У цей період ви оточені балансом і гармонією, тож будь-які кардинальні зміни вам не на користь. Не женіться за цифрами. У кінці весни ви переконаєтеся, що ваша робота за 3 місяці вже у майбутньому обернеться величезним заробітком.

ТЕРЕЗИ

Покладіться на свою інтуїцію – вона вас рідко підводить. У цей період шосте чуття буде працювати бездоганно. Тож сміливо погоджуйтеся на нові кроки, проекти, пропозиції. Весна стане для вас періодом амбіції, масштабних планів. Усі креативні задуми будуть вдало реалізовані і принесуть успіх на тривалий період.

Також весна для вас – ідеальний час на подорож, переїзд, початок ремонту.

норвегія

СТРІЛЬЦІ

Спочатку представники цього знаку зіштовхнуться з труднощами. Важлива порада – спробуйте вирішити їх самостійно. Насправді це перевірка вас на міцність. І якщо ви здолаєте проблеми, то навесні для вас відкриються рідкісні перспективи. Можливо, такі, яких ще не було ніколи в житті. Дуже важливо не відволікатися навесні на сторонні проблеми – побутові справи, ремонт тощо. Більшість покупок не повинні бути матеріальними – краще вкладіться в саморозвиток, оплачуйте покупки для інтелектуального росту.

РИБИ

Перші тижні березня будуть оманливо напруженими. Але потім ви усвідомите, що таке затрати сил, енергії та часу були необхідністю. І для вас відкриється безліч можливостей. У першу чергу, в бізнесі. Також вам можуть запропонувати нову посаду.

Для Риб весна – ідеальний період, аби налагодити проблеми на любовному фронті. І в цих питаннях вам також пощастить. Одинокі представники знаку саме навесні-2020 можуть зустріти людину, з якою проведуть у стосунках багато щасливих років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільний гороскоп на 2020 рік для кожного знаку зодіаку

Читайте також