Головна Краса 5 запитань і відповідей про фракційне лазерне омолодження

5 запитань і відповідей про фракційне лазерне омолодження

mamabook
23 Переглядів
лазер

лазер

Сучасна косметологія постійно розширює свій арсенал. Сьогодні існують настільки ефективні та різноманітні методики омолодження, що пластична хірургія втрачає свою актуальність. Не обов’язково обирати настільки радикальний метод, адже естетична косметологія має численні переваги й мінімум побічних ефектів. До того, це універсальні методи, які можуть застосовуватися до різних типів шкіри й віку пацієнтів. Один із популярних способів – це фракційне лазерне омолодження обличчя в Києві. Дізнайтеся більш детально про методику на прикладі популярних запитань і відповідей.

Що таке фракційне лазерне омолодження?

Це сучасна апаратна методика усунення естетичних дефектів шкіри та змін, які пов’язані зі старінням. У цієї технології декілька назв, які можна зустріти в сучасній косметології: лазерне СО2 омолодження, фракційний пілінг чи фракційне шліфування. Процедура є абсолютно безпечною та універсальною.

Як проходить процедура?

Застосовується метод на різні ділянки шкіри – обличчя, зона декольте, шия, руки. Вплив на внутрішні тканини шкіри та дерму виконується без пошкоджень рогового шару. Спеціальна високоточна технологія розбиває лазерний промінь на численні промінці, що й дозволяє пом’якшити їхній вплив і за один сеанс обробити відразу декілька ділянок (фракцій). Кількість процедур визначається індивідуально. Спеціаліст медичного центру calm.ua оцінить стан вашої шкіри, вікові зміни та розробить персональну програму омолодження.

Які проблеми дозволяє вирішити фракційний пілінг?
  • Вирівнювання мімічних та глибоких зморшок.
  • Корекція вікових змін овалу обличчя (брилі, друге підборіддя).
  • Повертає пружність та підвищує тургор шкіри.
  • Омолоджує зону декольте.
  • Прибирає пігментні плями (вікові, від впливу сонця).
  • Бореться з акне та куперозом.
  • Зменшує рубці, шрами.

родимка

Як проводиться фракційне лазерне омолодження?

Перед тим, як розпочати виконання процедури, лікар-косметолог повинен визначитися з фототипом шкіри пацієнта, її станом та виявити можливі протипоказання. Лікар індивідуально розраховує параметри й час проведення процедури.

Чи болісною є процедура?

Фракційне омолодження виконується під аплікаційною анестезією. На шкіру наноситься мазь-анестетик, зверху зону покривають плівкою. Через 20-30 хвилин чутливість шкіри зменшиться або повністю зникне – і лікар розпочинає виконання лазерного пілінгу.

Читайте також