Головна Дошкільнята 5 вдалих іграшок на подарунок хлопчику

5 вдалих іграшок на подарунок хлопчику

mamabook
72 Переглядів
конструктор

игрушки

Дитина навіть до підліткового віку рада отримати в подарунок оригінальну сучасну іграшку. Важливо, аби презент чітко відповідав захопленням хлопчика та враховував тренди. Адже зовнішній вигляд, функціонал та характеристики іграшки мають величезне значення. І якщо своїм подарунком ви дійсно хочете здивувати й порадувати дитину, то радимо відмовитися від класичних настільних ігор та пазлів. Які іграшки стануть вдалим сюрпризом для хлопчика?

Спінер Flynova Pro

Свого часу спінери були найпопулярнішими дитячими іграшками. Ними захоплювалися навіть дорослі. Зараз ера спінерів повертається у вигляді Flynova Pro: це сучасний варіант, який дозволив спінерам піднятися в повітря та почати літати. При цьому іграшка дуже ефектно світиться й нагадує предмет космічного походження. Дуже доступна ціна на іграшку, проте неймовірно крута розвага для сучасних дітей.

спинер

Легендарні персонажі

Хлопчики також люблять ляльок! Але не в тому розумінні, якими їх створюють для дівчаток. Сьогодні дуже популярні реалістичні ігрові фігурки відомих мультяшних чи кіноперсонажів. Це можуть бути цілі колекції, які збирають діти. Приміром, популярним варіантом вважаються герої з «Марвел».

Конструктор Lego

Сміливо обирайте будь-які набори – з Lego неможливо помилитися. Це один із продвинутих та сучасних варіантів дитячих конструкторів, яким захоплені всі хлопчики без винятку. Причина популярності конструктору саме цього бренду – в постійному оновленні асортименту. Компанія випускає актуальні серії конструкторів із героями, що дуже популярні серед дітей.

Лего Ниндзяго

Бластери від Нерф

Сучасна та крута іграшкова зброя, яка є прототипом з популярних комп’ютерних ігор. Подібно до конструкторів Lego, компанія Nerf також активно слідкує за трендами в світі іграшок і пропонує ходових персонажів і розроблення для своїх бластерів.

5 причин, чому варто подарувати хлопчику бластер:

  • завжди оригінальний дизайн, що запам’ятовується та привертає увагу;
  • якісно виконана зброя, з деталізованими елементами;
  • здатність до трансформації – одна іграшка може перетворюватися в декілька варіантів зброї;
  • подарунок, який сподобається навіть хлопчику-підлітку;
  • нестандартні рішення у вигляді голови дракона, тигра.

Інтерактивний робот

Сучасні діти мало мріють про таких друзів, як собаки чи коти. Їм потрібен розумний робот, із якими можна гратися та спілкуватися. Інтерактивні друзі сьогодні в моді. Роботи відрізняються своїм різноманіттям, тому добирати модель слід із урахуванням вікової групи дитини.

Читайте також