Головна Релакс 5 страв, які варто спробувати в ресторані азіатської кухні

5 страв, які варто спробувати в ресторані азіатської кухні

mamabook
20 Переглядів
роли

ролиКухня Азії, зокрема Японії, відрізняється своїм різноманіттям, екзотичністю смаків, незвичним міксом поживної та дуже здорової їжі. Спробувати традиційну кухню по-японськи можна в популярному ресторані Sushi Lviv. Дізнайтеся, які 5 класичних та сучасних страв обов’язково варто замовити на https://суші-львів.com у першу чергу.

Теплі роли

Ролами «Каліфорнія» чи «Філадельфія» вже нікого не здивуєш. Їх готують у багатьох ресторанах азіатської кухні. А от гарячі роли – оригінальна та рідкісна страва. Вона позиціонується як повноцінний комплексний обід чи вечеря. Роли в теплому вигляді настільки поживні, що не потребують якихось доповнень. Класичні теплі роли по-японськи традиційно готуються із морепродуктами та рибою: креветки, краби, тунець, лосось.

Суші з зеленими водоростями

У таких суші можуть бути присутні відразу декілька видів водоростей – від двох до п’яти. І кожен з інгредієнтів має чітко виражений смак, який легко упізнати. Загортають суші в звичні сухі листки норі. Але начинка може бути у вигляді ферментованих чи свіжих водоростей сівід, ламінарії.

роли

Сашимі

Ця страва заслуговує на окрему увагу. Це монопродукт – філе риби чи м’яса, що нарізане на порційні шматочки. Особливість японських сашимі полягає в техніці оброблення продукту. Свіжовиловлені морепродукти чи риба міттєво охолоджуються та обробляються приправами, сіллю. У поєднанні із соусами, васабі, дайконом сашимі можуть здаватися значно смічнішими, ніж звичні суші.

Місо

Найпопулярніший суп азіатської кухні, зокрема і японської. Місо в Японії – як борщ в Україні. Якщо ви не куштували місо, то ви не знаєте справжній смак японської кухні. Місо відрізняється особливою користю для здоров’я. У супі присутня густа паста з рису, пшениці, бобових, морської солі та унікальних грибів кодзі-кін. Паста – джерело величезної кількості нутрієнтів, що збережені в первинному вигляді.

«Чука»

Так незвично називається оригінальний салат, зроблений на основі водоростей хіяши вакаме. Салат має дуже гарний насичено-зелений колір. До вакаме додається золотистий кунжут та заправка у вигляді смачного горіхового соусу.

Читайте також