Головна Релакс 5 способів зекономити на таксі

5 способів зекономити на таксі

mamabook
22 Переглядів
таксі

таксіДля мешканців великого міста майже щоденно виникає необхідність швидко прибути до місця призначення. Ділові зустрічі, робота в офісі не сумісні із запізненнями. Та громадський транспорт не лише не гарантує швидке пересування, але й абсолютно не комфортний і достатньо небезпечний. Тож офісні працівники регулярно користуються службами таксі. І дуже важливо обрати сервіс, який задовольнятиме вас по багатьох пунктах. Одним із популярних варіантів є Shark-Taxi. Ця служба функціонує не лише в Києві, але й у багатьох інших великих містах. Приміром, у Запоріжжі – https://shark-taxi.ua/ru/goroda/zaporozhye. Дізнайтеся, як реально можна зекономити на проїзді постійному клієнту таксі.

Порада 1. Мобільний додаток

Завантаження спеціального додатку дає безліч переваг. Це не лише зручно, але й більш вигідно. Якщо завантажити додаток від Shark, клієнту отримують чимало плюсів:

  • можливість замовити собі авто всього в декілька дотиків;
  • немає необхідності зв’язуватися з оператором;
  • клієнти можуть сплатити проїзд карткою;
  • і головне – автоматично надається знижка на проїзд у розмірі 20%.

Порада 2. Лише офіційне таксі

Не голосуйте на трасі в спробі знайти більш вигідні умови проїзду. Якщо одного разу вам дійсно пощастило проїхати задешево, то вже наступного разу інший водій озвучить вам ціну на 20-30% вищу. І в середньому такі проїзди завжди дорожчі, ніж виклик машини від офіційної служби. Для цікавості порівняйте вартість на https://shark-taxi.ua/ru. До того ж, варто подумати про власну безпеку. Адже водії з дороги працюють нелегально, а клієнт ніяк не застрахований від ризиків.

таксі

Порада 3. Обирайте економні авто

Тарифи на проїзд принципово відрізняються від типу автомобілю. В межах однієї служби завжди представлено декілька класів машин. Варто знати, що економ – найбільш вигідне рішення з точки зору вартості. Для клієнта підбирається спеціальна малогабаритна модель машини. Більш детально читайте тут https://shark-taxi.ua/ru/goroda/zaporozhye/ekonom.

Порада 4. Продуманий маршрут

Ви помічали, що вартість за проїзд принципово може відрізнятися, якщо викликати машину не до свого будинку, а до сусіднього? Для пішохода відстань у 50 метрів не є принциповою. А от для автомобіля може виявитися, що необхідно зробити додатковий розворот чи об’їзд по колу, аби потрапити саме на вашу адресу. І 50 метрів у вигляді дороги перетворюються на зайвий кілометрі, що суттєво вплине на фінальний тариф. Тож інколи достатньо лише перейти на інший бік вулиці, аби викликати машину зі зручного місця та заплатити значно менше.

Порада 5. Час проїзду

Чи помічали ви, що тариф залежить від ситуації на дорозі? Аби платити менше, варто намагатися їздити не в години-пік. Приміром, мешканцям столиці варто уникати проїздів о 9-10 ранку та 18-19 годин вечора. У ці періоди найбільші затори та найвищі тарифи.

Читайте також