Головна Релакс 5 рекомендацій для вдалого вибору домашнього осушувача повітря

5 рекомендацій для вдалого вибору домашнього осушувача повітря

mamabook
28 Переглядів
осушувач

осушувачВід рівня вологості повітря залежіть домашній комфорт. Для створення здорового мікроклімату спеціалісти радять підтримувати оптимальні показники в межах 45%. Добитися стабільності домашнього середовища без спеціальних помічників неможливо, тож вам варто купити осушувач повітря. Особливо важко забезпечити якісні показники міських квартирах – у багатоповерхових будинках завжди ускладнена вентиляція. А приватні котеджі нерідко страждають від надмірної вологості, якщо поруч заходяться природні водойми, річки.

Ефективно вирішати проблему допоможе сучасна техніка. Ми ж дамо підказки, на що слід звертати увагу при виборі осушувачів.

Презентабельний дизайн

Потужний осушувач повітря має великі габарити. Це техніка, яку неможливо приховати в домашньому інтер’єрі. Зазвичай осушувач стоїть серед головної кімнати, тож постійно привертає на себе увагу. Обирайте модель осушувача, колір та форма якого гармонійно впишуться у стилістику вашого інтер’єру.

осушувач

Яка продуктивність приладу?

Функція осушувачів – знизити вологість, після чого підтримувати показники на постійному рівні. Для такої стабільності в роботі необхідна техніка відповідної потужності.

Варто знати! Продуктивність осушувача – це показник, який демонструє кількість опрацьованого повітря в літрах за чіткий проміжок часу (це може бути показник роботи або за 1 годину, або за 1 добу).

Підрахувати потужність техніки краще зі спеціалістом – кваліфікованим консультантом магазину. Купувати більш потужні прилади із запасом недоцільно – вам доведеться платити зайві витрати за спожиту електроенергію. А менш потужний осушувач просто не зможе якісно впоратися зі своїм завданням.

Показники шуму

Особливо важливий момент, якщо осушувач планується розміщуватися не у ванній кімнаті чи підвальному приміщенні, а у вітальні чи спальні. Якщо порівнювати роботу осушувача зі звичайним кондиціонером, то його рівень шуму в децибелах перевищує в півтора рази. І чим потужніше буде важ прилад, тим більше шуму буде від нього. Тож ваше завдання – придбати осушувач, який чітко відповідає вашим потребам.

осушувач

Важливі доповнення

Нюанси мають значення! У випадку з технікою вони дозволяють полегшити процес експлуатації, зменшити частоту ремонту й обслуговування. Які додаткові функції осушувачів вам будуть корисні?

  • Автозапуск. Якщо в оселі бувають перепади напруги, то прилад сам зможе повертатися до роботи в режимі, який йому було задано.
  • Зйомний фільтр. Цю частину осушувача слід періодично чистити. Бо промивання фільтру – гарантія довговічності техніки. Обирайте модель, у якій фільтр є зйомним, а не вбудованим.

Питання довіри

На ринку представлений величезний вибір осушувачів. І важко зрозуміти, який саме варіант буде довговічним. Обирайте модель перевірених брендів – тих виробників, які десятки років спеціалізуються на створенні дрібної побутової техніки. Також реальні відгуки про моделі осушувачів завжди можна знайти на форумах.

Читайте також