Головна Школярі 5 причин замовити шкільне обладнання на umschool.com.ua

5 причин замовити шкільне обладнання на umschool.com.ua

mamabook
18 Переглядів
школа

школаВ Україні триває шкільна реформа, яка передбачає оновлення освітніх програм у школах, а також новий підхід до організації навчального простору. Особливу увагу загальноосвітні навчальні закладу приділяють природничим та прикладним наукам. Такі шкільні дисципліни, як біологія, хімія, алгебра й геометрія, географія потребують якісного та сучасного оснащення. Демонстративні плакати, обладнання та набори для Stem дослідів, макети представлені в каталозі інтернет-магазину компанії «Українська Сучасна Школа». Чому варто замовляти оснащення для класів саме на umschool.com.ua?

Величезний вибір

У каталозі компанії представлені товари, які дають можливість повністю укомплектувати шкільні кімнати різних дисциплін. Що саме можна підібрати:

  • лабораторне обладнання для фізики, хімії, біології;
  • моделі планет для астрономії;
  • лабораторні прилади та хімічні реактиви;
  • гербарії, мікроскопи, біопласти;
  • карти світу та України;
  • вимірювальні класні інструменти для алгебри, геометрії;
  • меблі для класних кімнат.

наука

Відповідність вимогам

Усі друковані матеріали, інструменти на навчальні прилади відповідають затвердженим стандартам. Укомплектування чітко відповідає офіційним вимогам, санітарно-гігієнічним нормам і правилам безпеки. Зокрема, якщо йдеться про обладнання кабінету хімії, то всі реактиви сертифіковані – це речовини, які дозволені для роботи в навчальних закладах.

Інтерактиви

Уже з початкової школи активно застосовуються демонстративні матеріали. На різних дисциплінах школярам демонструють тематичні презентації, навчальні фільми й мультики. Інтерактивна дошка для класу стала невід’ємною частиною навчального простору. Цей елемент повинен бути присутнім не лише в класах НУШ, але й на уроках для середньої та старшої школи. Сучасне мультимедійне та комп’ютерне обладнання також можна замовити на сайті umschool.com.ua.

школа

Доступні ціни

На сайті магазину «Українська Сучасна Школа» представлені лише сертифіковані та якісні товари. Проте вони відрізняються доступною вартістю. Це дає можливість раціонально використовувати бюджет та закуповувати шкільне обладнання, яке прослужить багато років і не скоро потребуватиме заміни.

Якісні консультації

Менеджери магазину надають повну інформацію про специфіку товарів, їхнє застосування. Вони допоможуть порівняти окремі групи товарів і визначитися з найкращим варіантом саме у вашому випадку.

Читайте також