Головна Релакс 5 причин замовити квіти на сайті Buketik.lviv.ua

5 причин замовити квіти на сайті Buketik.lviv.ua

mamabook
71 Переглядів
розы

розыВажко знайти більш універсальний подарунок, ніж квіти. Їх можна вручити як повноцінний презент чи як символічне доповнення до основного подарунка. Квіти – чудовий варіанти сюрпризу. Адже букети та флористичні композиції можна замовити додому чи безпосередньо в офіс, що стане приємною несподіванкою для близької людини. Якщо вам необхідна доставка квітів Львів, то радимо скористатися послугами сайту Buketik.lviv.ua.

5 переваг флористичного магазину «Букетик Львів»

Квіти завжди свіжі

Нерідко в магазинах намагаються приховати сліди старих зрізів, оживити квіти за допомогою спеціальної хімії. Але коли людина ставить букет у воду, рослини всього за декілька годин чорніють та осипаються. Із магазином «Букетик Львів» ви можете розраховувати, що всі квіти продаються виключно свіжими, а значить – простоять дуже довго. Важливо! Квіти, які використовуються в букетах, ніколи не стоять на вітринах.

розы

Доставка на вказану адресу

Нерідко клієнти замовляють квіти із доставкою безпосередньо адресату, а не вручають букети особисто. Це зручно, якщо ви хочете привітати родича, колегу, друга зі Львова, але самі мешкаєте в іншому місті. Менеджери магазину врахують усі ваші побажання та якісно виконають замовлення.

Величезний вибір

Ви здивуєтеся, наскільки різноманітними можуть бути декоративні квіти – від звичних троянд до екзотичних варіантів, які ви побачите вперше в житті. Це можливість створювати букети різних розмірів, форм і відтінків. Флористи створюють і монобукети, і складні авторські композиції.

розы

Найкращі ціни

Магазин працює без посередників – напряму з компаніями, які займаються вирощування живих квітів. Тому навіть дуже ефектні та величезні букети обійдуться покупцям значно дешевше, ніж зазвичай коштують квіти у Львові.

Без сюрпризів!

Не можете вручити букет особисто чи запланували сюрприз-доставку? Магазин «Букетик Львів» надає своїм клієнтам фотозвіт про виконане замовлення. Ви можете бути впевнені, що квіти будуть вручені особисто адресу в потрібний чай та в потрібному місці.

Зв’язатися з магазином квітів можна за телефонами:

+38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)
+38-095-388-27-00
+38-063-388-27-00

Читайте також