Головна Релакс 5 причин замовити друк на чашках у Printme

5 причин замовити друк на чашках у Printme

mamabook
138 Переглядів

Важко знайти більш універсальний і практичний подарунок, ніж кружка. Її доречно вручати до будь-якого свята: Новий рік чи День святого Миколая, Різдво чи Великдень, День усіх закоханих чи день народження, День учителя та інші професійні свята. Але чашки зі стандартним дизайном можуть здатися банальним презентом. Тож варто додати індивідуальності до вашого подарунка. Найкраще рішення – це виготовити сувеніри з персональними написами чи зображеннями.

Замовити друк на чашках ви можете на сайті типографії https://printme.ua/ua/category/suvenirnaya-produktsiya/chashki/. Ми ж назвемо 5 причин, чому варто користуватися послугами Printme.

Різноманітність форм і розмірів

Зазвичай у типографіях використовується один популярний формат кружки. Це чашка ємністю на 250 мл. Проте це також достатньо шаблонний варіант. Тож у Printme клієнтам можуть запропонувати нанесення зображень на горнятка різних форматів. Обирайте, що ви вважаєте найбільш практичним і зручним рішенням.

На яких чашках можна замовити друк:

  • Чашки з різними кольорами ручок.
  • Варіанти з різними кольорами обідків.
  • Чашки з оригінальними ручками у вигляді кумедних тваринок.
  • Пивні керамічні келихи.
  • Класична чашка під латте.
  • Прозора кружка.
  • Чашка-хамелеон.
  • Чашка в комплекті із ложкою.
  • Автомобільна термокружка.

чашка

Доступність

І чашки, і послуги друку в типографії коштують недорого. Варто лише порівняти середні ринкові ціни, аби зрозуміти, що пропозиції Printme вигідно відрізняються. До того ж, часто діють акційні знижки.

Якість друку

Ви отримаєте чашку із повнокольоровим написом чи малюнком, фото. Усі зображення на сувенірах дуже чітка, деталізовані. Завдяки методу сублімації ви також можете замовити чорно-біле нанесення на поверхню. А головне, що надруковані зображення дуже стійкі.

чашка

Різні види зображень

Для руку на чашках приймаються різні файли. Це можуть бути написи чи логотипи, якщо ви замовляєте виготовлення брендованої корпоративної продукції. Можна виготовити кружки із вашими фото, малюнками, віршиками, побажаннями, символічними датами.

Швидкість друку

Потужності типографії Printme дозволяють швидко та якісно друкувати зображення на чашках великими тиражами. Це особливо актуальні напередодні свят, коли клієнти хочуть отримати свої замовлення максимально швидко.

Читайте також